Alchemist's Lab gra wrzutowa online
Graj teraz

Alchemist's Lab

  • PlayTech

Slot Alchemist’s Lab jest idealnym przykładem gier klasycznych. To wspaniałe nawiązanie do jednorękiego bandyty, którego możecie znać jeszcze z ubiegłego wieku. W takich pozycjach specjalizuje się studio deweloperskie Microgaming. To właśnie oni odpowiadają za wdrożenie tej pozycji na rynek. Z tej też okazji zdecydowaliśmy się sprawdzić pozycję dla was i przekonać się, czy rzeczywiście warto w nią grać i jeśli tak, to dlaczego? Miłej lektury!

Jeśli chodzi o Alchemist’s Lab, to nawiązując do klasyków zagracie tam przy układzie 3 kolumn i 3 rzędów. Minimalna stawka nie jest szczególni wysoka (w tym przypadku 0,05 żetonu), na co wpływ ma fakt, że gracie tylko o jeną zwycięską linię. Przy tym wszystkim bardzo pozytywnie zaskakuje jackpot. Wynosi on bagatela, 10 000 żetonów, co biorąc pod uwagę klasyczny styl rozwiązania jest ciekawą i sensowną opcją do wykorzystania. Nie pokuszono się tu wszak o żadne symbole Wild, aczkolwiek jest gra bonusowa i system Scatter, co doskonale pokazuje nam proste przesłanie: gra ma być błyskawiczna i prosta do granic możliwości. Właśnie tego spodziewamy się od klasyków.

Plansza jest oczywiście prosta, nawiązuje bezpośrednio do magicznej księgi i rulonu z papierem. Znajdziecie na niej informacje o grze a także wszelkie przyciski do rozgrywki: bank, eksperta, opcje, wybór stawek, wartości maksymalnej i rozpoczęcie gry przez naciśnięcie „Spin”. Znaki dostępne w Alchemist’s Lab to pieniążki, pierścienie oraz fiolki z różnego rodzaju miksturami. W tym przypadku najlepiej opłacany  jest konkretny układ pieniędzy i jeśli wstrzelicie się w trzy takie symbole, wygracie największą kumulację. Pamiętajcie, że końcowy wynik uzależniony jest niejako od rozgrywanej stawki, sami zatem zadecydujecie za ile i o ile maksymalnie zagracie. Gorąco polecamy, nie tylko fanom klasyków.

Tytuł dostępny jest przy wykorzystaniu fikcyjnej waluty. Jest ona nieograniczona i oferuje naprawdę ogrom możliwości. Nie trzeba do tego zakładać konta czy składać depozytu. Grać może każdy, wystarczy przejść na stronę i podjąć wyzwanie.

Graj za darmo Alchemist's Lab

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Alchemist's Lab gra wrzutowa onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe