Maszyny hazardowe online od ELK Studios

Maszyny hazardowe online za free - ElkStudiosELK Studios to szwedzki producent gier on-line. Powstali w 2013 roku, a swój pierwszy tytuł zaprezentowali niecałe dwanaście miesięcy później. Zaczęli od „The Lab”, które widnieje w ich ofercie nawet teraz. Jak sami twierdzą, tworzą wszystkie swoje gry z pasją, dlatego są tak dobre. Specjalnie dla was zdecydowaliśmy się przytoczyć kilka pozycji z ich podstawowej oferty, co mamy nadzieję odpowiednio przybliży wam markę. Zachęcamy do lektury, szczególnie teraz, mając na względzie, że jeszcze pod koniec tego roku oferta gier zostanie poszerzona o Route 777, słynną amerykańską trasę. To nawiązanie do klasycznego jednorękiego bandyty, który jednocześnie nacechowany jest doskonałą grafiką i oprawą techniczną.

Najlepsze automaty online od Elk Studios

Sam on the Beach

Zaczniemy od hitu wakacyjnego. Główny bohater, Sam, zabiera swoją żonę Sandrę oraz córkę Maggie na plażę. Cały tytuł bazuje na różnego rodzaju żartach dotyczących plaży. Slot ma bardzo ciekawą oprawę graficzną i stosuje tu system 243 zwycięskich układów. Oznacza to, że każde pojedyncze zakręcenie może wam zapewnić jedną z 243 wygranych. Gra dostępna jest na urządzenia mobilne i standardowo wykorzystuje rozdzielczość 1440x900. Główne atrakcje zastosowane w systemie to bonusowe zestawy free spins, system Respin (Beach Memories), Wild, mnożniki czy symbole implodujące na sąsiadów. Jest kolorowo i ciepło.

Wild Toro

Ta gra została na EGR 2017 okrzyknięta gierką roku. Samo w sobie jest to najważniejsze i największe wyróżnienie, jakie może otrzymać deweloper. ELK Studio odwalił przy tym kawał dobrej roboty. Dlatego motyw byka i torreadora powinien być czymś, czego nie pominiecie podczas swoich przygód. Matador Diaz Jr zagwarantuje wam świetną rozrywkę i aż 178 sposobów na wygraną. 5-bębnowy slot był testowany 17 milionów razy zanim trafił na rynek, co również jest ciekawym wdrożeniem w temat. Dodatki wykorzystane w systemie? Kilka rodzajów systemu Wild oraz zestawy free spins do wywalczenia za pomocą znaków Scatter.

Taco Brothers

To jedna z najpopularniejszych gier studia. Również dostępna jest na urządzeniach mobilnych i opisuje bezpośrednio słoneczny Meksyk. Świąteczny klimat pokazuje nam trzech braci, którzy chcą załagodzić trudny charakter złego kapitana Diaza. Gra oferuje 53 336 linijek kodu, który wpływa na funkcjonowanie całego systemu. 243 szanse do wygrania przy każdym spinie, a także grafika 1440x900 i 150 000 żetonów potencjalnej wygranej. Jak na 5-bębnowy slot jest to świetny prognostyk, którego nie należy ignorować.

The Lab

To jak już wspomnieliśmy pierwsza gra ELK Studios. Powstała w 2014 roku nadal charakteryzuje się mocnym układem graficznym i wykorzystywanymi systemami. Z początku może się wam wydawać, że to slot nakierowany na prosty 5-bębnowy układ, jednakże szybko zorientujecie się, że gra jest tu bardziej rozbudowana. Jeśli traficie symbol Lab, na mapie pojawią się dwa dodatkowe rzędy, które urozmaicą rozgrywkę. Tryb free spin pozwala wygrać do 2 000 więcej niż postawiona przez was stawka. Nie brakuje przy tym oznakowania Wild i Scatter.

Jak zatem widzicie, ELK Studios inwestuje w nowe technologie. Ma przy tym nowatorskie podejście, którego brakuje nam u konkurencji. Tworzą gry wyłącznie raz na jakiś czas, całkowicie koncentrując się na jakości oferowanej usługi. Tytuły te możecie testować za pomocą wirtualnej waluty oraz na urządzeniach mobilnych. Pierwsza z tych opcji nie wymaga depozytu i rejestrowania nowego konta.