Graj bez logowania na maszynach od Yggdrasil Gaming

Yggdrasil - darmowe sloty onlineYggdrasil Gaming dostarcza nam rozrywki od 2013 roku. Wtedy też przyznano im pierwszą licencję na prowadzenie działalności tego typu. Od tego czasu minęło niezwykle wiele, a oni współpracują z największymi studiami i markami w zakresie kasyn internetowych. Dzięki temu gracze z całego świata mają absolutną pewność, że współdziałają z produktem legalnym, bezpiecznym w użytkowaniu. Wszystko to podkreślane jest zresztą przez liczne nagrody, które otrzymywali od EGR czy The International Gaming Awards. Jak na czas, który mieli, osiągnęli naprawdę niezwykle dużo. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się przytoczyć wam kilka tytułów oraz opisać je, pokazując ogólny charakter działalności Yggdrasil oraz ich najlepsze gry kasynowe. Ta recenzja udowodni, jak mocne graficznie i technologicznie są to tytuły. Sprawdzą się właściwie w każdym przypadku, dlatego zachęcamy. Miłej lektury!

Najlepsze maszyny hazardowe online od Yggdrasil Gaming

Pumpkin Smash

Zaczniemy od tego tytułu, bo nawiązuje bezpośrednio do Halloween. Twórcy zdecydowali się pokusić o wprowadzenie tego charakterystycznego slota, mającego swoje pięć minut każdego roku. Jest to pozycja oferująca 20 dróg sukcesu, 96,2% RTP czy też maksymalną wygraną rzędu 36 tysięcy żetonów. Pogracie także na urządzeniu mobilnym. Najważniejsze wydaje się, że będziecie mogli polować na rundy bonusowe, które urozmaicą wygraną czy też uruchomią fazę darmowych obrotów.

Vikings Go Berzerk

Gra nawiązuje do wikingów, oferuje przy tym 5 kolumn i 3 rzędy do gry. Zastosowano w niej fantastyczną grafikę, a układ zaoferuje 25 zwycięskich linii. Nie brakuje tutaj darmowych spinów, ale naturalnie najbardziej znaczący jest tu Berzerk Mode. Polujcie także na skrzynię ze skarbami, gdyż kluczowa nagroda w tym wideo slocie to aż 500 000 euro! Tytuł dostępny jest w języku polskim.

Jokerizer

Gra o tyle ciekawa, że utrzymana w charakterze jednorękiego bandyty. Tym samym Yggdrasil uczyniło tu wyjątek i zastosowało się do zasady wdrożenia gry prostej, błyskawicznej w użytkowaniu, z maksymalnie uproszczonym układem graficznym. Mimo tego otrzymacie system 5-bębnowy z 10 liniami na które zapolujecie. Tryb Jokerizer będzie tu dawał największe wygrane, które sięgną do 12 000 euro. W zależności od sposobu gry, tytuł oferuje RTP na poziomie od 88,8% aż do 98%

Holmes and the stolen Stones

Historia Sherlocka znana jest niemal każdemu. I właśnie w tym kierunku poszło Yggdrasil, oferując taki tytuł. Będziecie w nim poszukiwać skradzionych klejnotów, a wszystko to na planszy w stylu 5 x 3, gdzie zamontowano maksymalną wygraną sięgającą 24 000 euro. 20 dróg do zwycięstwa, a także Free Spiny i grę bonusową, w której traficie do tajemniczego magazynu, właśnie tam dostępne będą kluczowe jackpoty. Pozycja jest zoptymalizowana i oferuje 96,8% zwrotu do gracza.

Wymieniliśmy wyżej kilka gier, aczkolwiek są też takie jak Spina Colada, czy też Chibeasties, Legend of the Golden Monkey, Golden Fishtank, Incinerator bądź Robotnik. Wszystkie niezwykle popularne i cenione przez graczy. Jeśli o to chodzi, Yggdrasil naprawdę trzyma bardzo wysoki poziom, dzięki czemu szybko wczujecie się w oferowane pozycje. Pamiętajcie też, że możecie zagrać za pomocą wirtualnej waluty. Jest to fikcyjna gotówka, dzięki której bez konieczności zakładania konta czy składania depozytu, pogracie i wyciągniecie sporą naukę. Te środki są nieskończone, stąd też mechanizmy, układy i dźwięki przestaną być dla was trudne do rozszyfrowania. Gorąco polecamy, szczególnie osobom, które lubią minimalizować podejmowane ryzyko.