Sloty z rundami bonusowymi

Charakterystyka automatów z rundami bonusowymi

Automaty kasynowe z rundami bonusowymiSloty z rundami bonusowymi to po prostu gry wideo, które jednocześnie zapewniają fazę darmowych spinów. To świetne urozmaicenie, które pozwala na rozpoczęcie rozgrywki bez ponoszenia kosztów własnych. Innymi słowy, macie realną szansę na wygranie prawdziwych pieniędzy, nie wydając przy tym ani złotówki wkładu własnego. Takie rozwiązanie nie jest stosowane zawsze, dlatego w pierwszej kolejności musicie poznać wszelkie gry, które oferują pomysł tego rodzaju. Zwykle wynika on z uruchomienia fazy Scatter, aczkolwiek często jest to aspekt niezależny, który może wam naprawdę mocno pomóc. Studia deweloperskie, które odpowiadają za implementację tych założeń to dla przykładu IGT, Aristocrat, NetEnt, Microgaming, EGT, Bally, Novomatic czy też Betsoft. Zakres wszak jest znacznie większy.

Czym są rundy bonusowe

Rundy bonusowe uruchamiane są wówczas, gdy na planszy pojawi się kilka znaków, które w danym tytule oznaczają taką właśnie fazę. Prawie zawsze będą to trzy znaki, jednakże są od tego odstępstwa i niektórzy deweloperzy włączają pomysł już przy dwóch strzałach. Jest kilka dodatkowych założeń powiązanych z tym pomysłem. Po pierwsze każdy darmowy spin rozgrywany jest za taką wartość, jaką miało poprzednie przez was zakręcenie. Po drugie zyskacie opcję uruchomienia darmowych spinów raz jeszcze, właśnie w czasie trwania tej fazy. Ta opcja włączana jest tylko w wybranych przypadkach, aczkolwiek to urozmaicenie o którym dobrze wiedzieć. Zestaw free spins wiąże się często także z fazą mnożnika, czyli tzw. multiplier. Oznacza on, że zgarniecie pomnożone wygrane. To z kolei otwiera szanse na poważne wygrane, jedne z większych lub największe w danej grze.

Najlepsze sloty z grami bonusowymi

Jakie sloty z rundami bonusowymi znajdziecie w sieci? Będzie to chociażby słynne Gonzo’s Quest czy Starburst, ale tytuły te na pewno musimy uzupełnić o Wolf Run, Dolphin Treasure, Cleopatra, 50 Dragons, Sun & Moon, Egypt Sky, Quick Hit Black Gold, Rise of Ra, Extra Stars, 50 Lions, Where’s The… Gold czy Lucky 88. Ta liczba jest wszak właściwie nieskończona, gdyż to poważna atrakcja z której kasyna nie chcą ryzykować. Zestawy free spins obok gier bonusowych, fazy Scatter i Wild, to klucz do sukcesu, dlatego gorąco wam radzimy pograć, potestować.

Skoro przy tym jesteśmy, to przypominamy, że wyżej wymienione gry na maszynach możecie sprawdzić u nas za darmo. Wszystko za sprawą wirtualnej waluty. Jest to fikcyjna i nieograniczona gotówka, która pozwala bez konieczności zakładania konta i składania depozytu, sprawdzać wszelkie mechanizmy gier wideo. To ciekawa opcja, dzięki której poznacie zwycięskie linie, dźwięki, pełen mechanizm. Idealny pomysł dla osób, które nie lubią ryzyka i jednocześnie w pierwszej kolejności chcą poznać slota, by następnie grać w nim za prawdziwe pieniądze. To również świetne rozwiązanie w przypadku, w którym szukacie darmowych obrotów i chcecie się dowiedzieć jak dokładnie po nie sięgnąć. Zresztą, nawet w Book of Ra czy Mega Fortune pokuszono się o to właśnie rozwiązanie, a jak wiemy, to jedne z popularniejszych hitów na świecie.

Jeśli interesuje was dobra zabawa i cenicie sobie pokaźne wygrane pieniężne, to free spins będzie jednym z najlepszych pomysłów. Takie polowanie może się zakończyć sukcesem, aczkolwiek poradzimy wam także sprawdzenie dodatkowych atrybutów gry: ilości bębnów i rzędów, procent zwrotu do gracza (czyli tzw. RTP), zwycięskich linii, wartości żetonów i samego szablonu graficznego, bo on też jest ważny.