Automaty Apollo - co zamiast nich?

Automaty Apollo i ich internetowe zamiennikiWśród miłośników automatów do gier od wielu lat dużym powodzeniem cieszą się produkty marki Apollo Games. Są one obecne na rynku od 2007 roku. Znajdziemy je w wielu barach, pubach i specjalnych miejscach do gier hazardowych. Nic też dziwnego, że osoby lubiące grać na tych automatach poszukują dla siebie ich elektronicznych wersji.

Automaty Apollo - charakterystyka

Automaty Apollo Games to bardzo oryginalna i ciekawa propozycja dla wszystkich miłośników hazardu. Przede wszystkim mamy tutaj do czynienia z wielofunkcyjnym slotem. Zamiast jednej gry w takim automacie możemy znaleźć przykładowo aż 10 różnorodnych gier wrzutowych. Ciekawa jest także i budowa samego urządzenia. Mamy do czynienia ze sporym automatem zaopatrzonym w  dotykowy ekran o przekątnej 23 cali. Znacząco ułatwia to obsługę oraz uatrakcyjnia samą rozrywkę. Wśród tych gier znajdziemy klasykę jednorękich bandytów, czyli symbole owoców, gry z siódemkami, jokerami, BAR czy też video pokera. Zapewne szukalibyśmy ich odpowiedników w sieci.

Niestety na chwilę obecną firma Apollo Games działa tylko i wyłącznie na rynku automatów stacjonarnych. Przez to nie znajdziemy jej gier  w wersji elektronicznej. Na całe szczęście informujemy, że nie wszystko jest stracone. Gry od Apollo Games pod względem budowy, wygranych, szaty graficznej i dźwiękowej nie różnią się od wielu produktów elektronicznych, które znajdziemy w kasynach online czy stronach związanych z grami hazardowymi. Sporo deweloperów na rynku w swej ofercie również posiada wiele ciekawych produkcji, które nawiązują do klasyki, czyli owocówek, video pokera. Postaramy się przedstawić kilka ciekawych tytułów, które stanowić mogą znakomitą alternatywę dla maszyn od Apollo Games.

Jeśli nie automaty Apollo to co?

Turbo Slots - Twin Spin, Fruits’n Sevens

Turbo Slots to jeden z ulubionych automatów Apollo Games. To przykład owocówki w nieco bardziej nowoczesnym wydaniu, która składa się z 5 bębnów oraz 5 linii wygrywających. Zdaniem wielu ekspertów tytułem najbardziej zbliżonym do Turbo Slots jest Twin Spin oraz Fruits’n Sevens. Ten pierwszy to jednoręki bandyta z 5 bębnami i 3 rzędami od firmy NetEnt. Otrzymujemy w nim okazję na wygraną na 243 sposoby. Znajdziemy tu oczywiście symbole owocowe, wild, opcję gamble, darmowe spiny i rundy bonusowe. Fruits’n Sevens to z kolei produkt od Novomatic. Tutaj także zetkniemy się z 5 bębnami i 5 liniami wygrywającymi. Zdobycie 4 lub 5 takich samych symboli na jeden z linii to gwarancja rundy bonusowej z kołem, gdzie możemy wygrać jeszcze większe pieniądze. Ułożenie 5 symboli siódemek to wygrana puli progresywnej.

Dice 81 -  Jolly Fruits

Równie dużym powodzeniem cieszy się gra Dice 81. Jest to ciekawe połączenie owocówki z Jokerem, który w tym wypadku oznacza symbol wild. Jest to jednoręki bandyta z czterema bębnami i 4 liniami wygrywającymi. Grą niezwykle zbliżoną do Dice 81 jest Jolly Fruits pochodząca od Novoline. Również i tutaj na ekranie pojawiają się różnorodne owoce i jokera. Różnica polega jednak na bębnach. Albowiem mamy tutaj standardowo 5 walców oraz 5 linii wygrywających. W systemie dostępny jest także scatter oraz symbol wild. Z innych ciekawych gier podobnych do Dice 81 wymienić możemy Multi Dice, Fruit Shop czy też Purple Hot.

Blood - Blood Suckers

Blood to bardzo ciekawa propozycja ze strony Apollo Games, która przenosi nas nieco w klimaty wampirów. Jest to automat składający się z 5 bębnów oraz 5 linii wygrywających. Gra ma ciekawą oprawę graficzną oraz dźwiękowa. Niestety i ona nie jest dostępna w wersji online. Najbardziej zbliżonym tytułem do niej jest Blood Suckers. Jest to równie klimatyczna gra wyprodukowana przez firmę NetEnt. Także i tutaj zetkniemy się z motywami wampirów, krwi. Gra również posiada 5 bębnów, jednak znajdziemy tu o wiele więcej linii wygrywających, których jest aż 25. Warto dodać, że wypłacalność w Blood Suckers wynosi aż 98%, co stanowi jeden z najlepszych wyników na rynku. Inne ciekawe tytuły podobne do Blood to Bloody Love oraz Blade.

Smiling Joker - The Dark Joker Rizes

Smiling Joker to klasyczna gra typu jednoręki bandyta z 3 bębnami i 27 liniami wygrywającymi. Wprowadzony w niej został tytułowy symbol Jokera, który jako wild zastępuje wszystkie inne znaki, przez co zyskujemy większe szanse na ułożenie wygrywających układów. Maksymalna wygrana w tej grze może wynieść aż 10 tysięcy monet. Jak i inne produkty marki Apollo Games i tutaj znajdziemy opcję gamble, dzięki której być może podwoimy swą wygraną. Produkcją zbliżoną do Smiling Jokera jest The Dark Joker Rizes. To kolejny ciekawy tytuł pochodzący od wiodącego twórcy na rynku, czyli firmy NetEnt. Jak niektórzy mogą kojarzyć, jest to tytuł nawiązujący do słynnego filmu z batmanem. Gra ta składa się z 5 bębnów i 10 linii wygrywających. Również posiada symbol wild, opcje gamble. Dodatkiem jest za to scatter.

To tylko część z gier od Apollo Games, które posiadają swe odpowiedniki w wersji elektronicznej. Musimy się uzbroić w cierpliwość i korzystać z klonów, gier podobnych do czasu aż w końcu firma ta wypuści swe video sloty do sieci