Automat hazardowy Jewel Thief bez rejestracji
Graj teraz

Jewel Thief

  • Microgaming

Lubicie historie o złodziejaszkach, którzy sięgają po kamienie szlachetne? Zatem automat Jewel Thief również powinien przypaść wam do gustu. Jest to slot klasyczny autorstwa Microgaming. Nawiązuje bezpośrednio do tematyki kradzieży drogocennych dóbr szalenie bogatych ludzi. Czy i wy sięgniecie po takie wygrane? Gra to typowy jednoręki bandyta z niezwykle uproszczoną grafiką. Tym samym otrzymujecie bardzo przejrzysty produkt, którego filozofię zrozumiecie już po pierwszym zakręceniu. Stąd też przedstawiamy krótką recenzję na podstawie której zdecydujecie czy warto – naszym zdaniem to ciekawa alternatywa do technologicznych gigantów, na których często zwyczajnie nie mamy czasu czy siły. Polecamy!

W Jewel Thief zastosowano układ 3 bębnów oraz trzech zwycięskich linii. To oczywiście standard dla rozwiązania tego typu. Na dole znajdziecie widok na swój stan żetonów a także przejście do gier, banku, experta czy opcji dodatkowych. Sami wybierzecie ilość zwycięskich układów, stawkę i maksymalny zakład. Przycisk spin znajdzie się w prawym dolnym rogu. Po prawej stronie widnieje z kolei rozpiska układów. Znajdziecie tam Any Bar, Bary pojedyncze, podwójne i potrójne, a także różnego rodzaju kryształy i logo gry, najlepiej tu płatne. Przy układzie trzech zgarniecie kumulację, aż 4 000 żetonów.

Tytuł nie oferuje znaków Wild, Scatter, Darmowych spinów czy gier bonusowych. W całości koncentruje się na prostej rozrywce, gdzie przechodzimy z jednej fazy do drugiej. Osoby potencjalnie zainteresowane mogą naturalnie próbować swoich sił za darmo. Dzięki temu szybciej poznacie system, ewentualne dźwięki czy też poznacie jak działa to nietypowe koło systemowe. Nie ma przy tym konieczności zakładania konta czy składania depozytu, bez względu na jego wartość. Jest to zatem fajny i prosty pomysł, powodzenia.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Jewel Thief

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat hazardowy Jewel Thief bez rejestracjiZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe