Gra wrzutowa Chinese Kitchen za darmo
Graj teraz

Chinese Kitchen

  • PlayTech

Chinese Kitchen Slot to gra hazardowa, która kilka lat temu została wymyślona przez firmę Playtech, czyli jednego z czołowych na rynku producentów oprogramowań dla kasyn internetowych. Chinese Kitchen to automat online, który jak sama nazwa wskazuje, nawiązuje tematycznie do chińskiej kuchni. Dlatego też sam automat jak i dostępna w nim symbolika jednoznacznie kojarzą się z tą popularną azjatycką kuchnią. Jest to video slot o całkiem dobrej grafice, przez co korzystnie się prezentuje na ekranach komputerów czy smartfonów.

Chinese Kitchen to automat typu jednoręki bandyta, który składa się z 9 pól o charakterze kwadratu 3 na 3. Jest przez to po części nawiązaniem do klasyki automatów hazardowych, jednak wprowadza także nowoczesne rozwiązania. W grze zdecydowano się na umieszczenie 8 linii wygrywających. Dzięki temu wraz ze zmienną wartością monety możemy decydować się na mniejsze lub większe stawki za obrót z odpowiednią ilością wybranych linii na bębnach. Minimalna stawka wynosi 0.01, natomiast maksymalna 5.00. Jak przystało na chińską kuchnię w tym video slocie postawiono na symbole związane z azjatyckimi potrawami. Jeśli wylosujemy 3 rozgwiazdy, wygramy 10 monet. Przy ośmiornicach jest to 20, przy gąsienicach 30, rybach 40, a kaczkach 80. Dostępne są jednak bardziej wartościowe znaki, jak 3 żaby za 1000, ślimaki za 200. Ciekawym symbolem jest kra, który przynosi 2, 10 lub 200 monet. Najbardziej jednak wartościowym symbolem jest żółw. wylosowanie 3 takich znaków przyniesie nam aż 1000 monet!

Chinese Kitchen to bardzo prosty automat online, w którym nie znajdziemy żadnych gier bonusowych, symboli wild czy scatter. Dzięki temu jeszcze bardziej nawiązuje do klasycznych jednorękich bandytów. Zrezygnowano tu również z popularnej w wielu grach online opcji gamble, gdzie z ryzykiem możemy pomnożyć swe wygrane. Niemniej jednak warto zwrócić uwagę na ten video slot, albowiem Chinese Kitchen to niezwykle ciekawa propozycja, która może być interesującą odskocznią od popularnych w kasynach online wielu slotów typu 3D. 

Graj za darmo Chinese Kitchen

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra wrzutowa Chinese Kitchen za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe