Darmowa gra w Mad Hatters
Graj teraz

Mad Hatters

  • Microgaming

Jednoręki bandyta Mad Hatters to gra, która bardzo mocno przypomina nam klasyki jeszcze z lat 90-tych. Jest to wideo slot, którego autorami są specjaliści z Microgaming. To studio deweloperskie trzyma się tradycji i również tym razem dostarczyło bardzo prosty układ graficzny, aczkolwiek omaszczony smakowitymi rozwiązaniami mechanicznymi. Czy warto po nie sięgać? Zdecydowanie tak. Umieszczono je na 5-bębnowej planszy, która wykorzystuje oczywiście 3 rzędy. Główny motyw zabawy to magiczna kraina słodkości i zwierząt, zatem sama plansza jest niezwykle barwna i ciepła w odbiorze. Zagracie tu o 30 zwycięskich linii, gdzie minimalna wartość obrotu szacowana jest na 0,01 żetonu za linię. Maksymalny jackpot? Jego podstawowa wersja to 2 000 żetonów, a procent zwrotu do gracza wynosi 96,08 co jest przyzwoitym rezultatem, raczej standardowym jak na gry Microgaming. Zapraszamy do dalszej części tego wpisu, gdzie poruszamy tematy mechaniki.

Jak już wspomnieliśmy, plansza jest barwna, aczkolwiek kolorem przewodnim jest fiolet. Po lewej i prawej stronie widnieje pełen spis zwycięskich linii, wystarczy na nie najechać myszką, by się przekonać jak dokładnie funkcjonują. Na dole znajdziecie z kolei wgląd w zestawienie nagród, ale też stan konta, zakładkę eksperta i pomocy, wybór granych linii, wartość żetonów czy zakład maksymalny. Po określeniu konkretnych wartości będzie można zaspinować i podjąć rywalizację o prawdziwe pieniądze.

Znaki podstawowe to ciastka, kawa, lody, herbata, ale też trzech magicznych gnomów, z czego najlepiej opłacany jest ten z czapką w paski, warty 2 000 żetonów. Znak Wild zapewni wszak wygraną 10-krotnie większą! Do tego zamienia inne grafiki z planszy. Nie brakuje też Cuckoo bonus, który to zapewni 13 500 żetonów! Gra oferuje darmowe spiny, których może być nawet 50 sztuk. Sami zdecydujecie jaką wartość przyjmą, gdyż zdecydować się trzeba także na konkretny mnożnik. Opcji jest wszak więcej, poznacie je przy użyciu wirtualnej, niekończącej się waluty. Microgaming zadbało bowiem o to, by należycie przygotować się do zabawy.

Graj za darmo Mad Hatters

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra w Mad HattersZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe