Gra hazardowa Wicked Circus online
Graj teraz

Wicked Circus

  • Yggdrasil

Jeśli chodzi o grę Wicked Circus, to jest to jeden z mocniejszych tytułów od studia deweloperskiego Yggdrasil Gaming. Dysponuje klasycznym układem pięciu bębnów, a także udostępnia pięć zwycięskich linii. Minimalna wartość żetonu to zaledwie 0,01. Maksymalny jackpot wyniesie w nim 300 żetonów, z kolei procent zwrotu do gracza to 96,3%. Specjalnie dla was sprawdzamy pozycję dokładnie i oceniamy czy naprawdę warto zagrać.

Sama pozycja utrzymana jest w niezwykle barwnych i przyjaznych kolorach. Układ 5x3 jest wam już na pewno świetnie znany. Znajdziecie w nim wisienki, cytryny, winogrona, dzwonki, siódemki i tarczę z gwiazdą, która w normalnej grze jest ceniona najbardziej, o czym informowaliśmy już wyżej. Występuje tam dodatkowo tryb Jokerizer, który polega na wstrzymywaniu planszy w miejscu w którym znajduje się ten symbol. Dzięki temu otrzymacie darmową szansę na powiększenie wygranych. Jokerizer Mode może się też obawić za pomocą opcji Mystery Win, którą zobaczycie za pomocą magicznej, niebieskiej kuli. Jeśli będzie takich znaków piątka, zgarniecie aż 6 000 żetonów, co jest naprawdę sporą ilością.

Gra jest przy tym szalenie prosta. Na dole znajdziecie ilość obstawionych linii, wartość żetonów, pieniędzy, maksymalny zakład, przycisk spinowania, który odpowiada za rozpoczęcie rozgrywki. Na prawo od niego jest z kolei gra automatyczna, wynik spina i balans. Nie brakuje oczywiście wszelkich informacji o gierce, a także danych z typowego Paylines, które odpowiada za pokazanie wam, które znaki i gry dodatkowe są tu najważniejsze. Innymi słowy, jest świetne FAQ, którego nie da się pominąć. Zapraszamy do gry i życzymy wielkich sukcesów, ponieważ Yggdrasil rzeczywiście mocno przyczyniło się do oddania produktu ciekawego. Ścieżka dźwiękowa nie męczy przy tym ucha, ale jednocześnie uspokaja i daje podkład do doskonałej zabawy.

Biorąc pod uwagę niskie stawki początkowe, będzie to świetny tytuł dla osób, które dopiero zaczynają przygodę. Z kolei nie zawiodą się także i ci, którzy wymagają znacznie więcej.

Graj za darmo Wicked Circus

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Wicked Circus onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe