Graj bez rejestracji w Wild Games
Graj teraz

Wild Games

  • PlayTech

Zapraszamy do recenzji wideo slota Wild Games. To produkcja pochodząca bezpośrednio od studia Playtech. Jak zapewne wiecie, to jeden z najbardziej popularnych i cenionych deweloperów rozwiązań tego typu. Tym razem otrzymaliście slot nakierowany na piłkę nożną, sport i wszelkie atrakcje z tym związane. Zastosowano w nim układ 5x3, a także 25 dróg do zwycięstwa. Poziom zwrotu do gracza kształtuje się w granicach 95%, natomiast maksymalny jackpot to 3 000 żetonów. Co na was czeka po przejściu na odpowiednią stronę?

Po pierwsze warto zaznaczyć, że otrzymacie niesamowicie ciepłe kolory, w stanowczej większości niebieskie. Plansza jest bardzo nietypowa, związana z licznymi krzywymi. Do gry wprowadza stosowne intro. Na dole znajdziecie podstawowe informacje o tytule, sposobność wyboru granych linii, wartości zakładu na każdą z nich, końcową stawkę, potencjalną wygraną, maksymalny zakład oraz automatyczną grę i czerwony guzik rozpoczęcia. Wszystko to możecie naturalnie sprawdzić za darmo, za pomocą wirtualnej waluty. Jest ona odnawialna i teoretycznie może się nigdy nie skończyć. Poznacie dzięki temu całościowo system, bez konieczności rejestracji czy też dokonywania jakiejś wpłaty.

Tytuł oferuje znaki karciane, ale także liczne inne, od piłek, przez zabawne postaci zwierzęce, które automatycznie będą jeszcze uruchamiały jedną z czterech gier bonusowych. Pod względem tego rozwiązania jest to bez wątpienia jeden z ciekawszych slotów na jakie kiedykolwiek traficie w sieci. Symbolem Wild jest tu Puchar z nazwą gry, to właśnie on zapewni jackpot na poziomie 3 000 żetonów.

Gry dodatkowe mogą zapewnić darmowe obroty z większymi mnożnikami, rozwijalne znaki Wild i wiele więcej. Warto na nie polować, szczególnie, że wymagją od gracza interakcji.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Wild Games

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj bez rejestracji w Wild GamesZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe