Gra hazardowa EggOMatic
Graj teraz

EggOMatic

  • NetEnt

EggOmatic to niezwykle interesująca gra hazardowa należąca do firmy Net Entertainment. Gra ta opublikowana została w 2013 roku i do dziś cieszy się uznaniem oraz popularnością wśród graczy w kasynach internetowych. Ten video slot dotyczy pewnego kurnika, w którym naszym zadaniem jest łapanie spadających jaj. Znajduje się tutaj specjalna maszyna do jaj stworzona przez pewnego chciwego koguta. Całości historii możemy dowiedzieć się z bardzo dobrego intra wprowadzającego nas do gry.

EggOmatic podobnie jak większość tytułów ze strony Net Entertainment to jednoręki bandyta z 5 bębnami i 3 rzędami, na którym umieszczonych zostało 20 linii wygrywających. Mamy tutaj do czynienia z 5 symbolami kur i kurczaków, które przynoszą nam większe wygrane oraz z 5 symbolami małych kurczaków, które zastępują tradycyjne symbole karciane. Niezwykle ciekawym rozwiązaniem jest pomysł z jajkami na taśmie. Polega on na tym, że na taśmie powyżej bębnów pojawiają się od czasu do czasu jajka, które przesuwają się wraz z każdym naszym obrotem. Jeśli akurat uda nam się utrafić symbol Wild w rzędzie z jajkiem, to zgarniamy nagrodę znajdującą się w nim.

Z jajkami związane są bonusy, jakie możemy wygrać. Cześć z nich to nagrody pieniężne – nawet do 2500 monet, część zawiera darmowe spiny – do 50 free spinów, a część zamienia się w znaki Wild. W takim wypadku w toku gry co chwila możemy mieć okazję na zgarnięcie interesujących bonusów i pomnożenie swej wygranej.

Graj za darmo EggOMatic

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa EggOMaticZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe