Gra hazardowa Space Wars
Graj teraz

Space Wars

  • NetEnt

Space Wars to automat do gier od Net Entertainment, który łączy w sobie zarówno klasykę w tym zakresie jak i innowacyjne rozwiązania. Mamy tutaj do czynienia z pięcioma rasami kosmitów, które walczą między sobą o władze we wszechświecie. Przy okazji my możemy zarobić na ich konflikcie. Więcej o tej grze można dowiedzieć się z niezwykle ciekawego intro, które wprowadza nas w klimat i historię gry.

Jest to gra, która w przeciwieństwie do wielu tytułów na rynku od tego studia składa się z 5 bębnów i 4, a nie jak zwykle 3 rzędów. Dzięki temu mamy większą okazję na zakłady i wygrane. Ponadto w grze tej umieszczonych zostało aż 40 linii wygrywających. W Space Wars mamy do wyboru 10 poziomów zakładu i kilka wartości monety, co w ostatecznym rozrachunku daje nam okazję do zakładu nawet za 200 euro. Przy jednym zakręceniu możemy wygrać nawet do 400 tysięcy monet!

W grze tej występuje aż 10 różnorodnych symboli kosmitów oraz specjalny czerwony kryształ, który daje największe wygrane. Obok symboli Wild, które są także mnożnikiem, wprowadzono tutaj niezwykle ciekawą funkcje klonowania. Polega ona na tym, że w momencie naszej wygranej kosmita z linii wygrywającej zostaje wciągnięty do specjalnego pojemnika, w jakim to zostaje pomnożony. Następnie wyskakują one na bębny, zwiększając szanse dla nas na wyższą stawkę.

Graj za darmo Space Wars

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Space WarsZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe