Gra wrzutowa Incinerator za darmo
Graj teraz

Incinerator

  • Yggdrasil

Slot Incinerator to wciąż świeża propozycja Yggdrasil Gaming. Gra wywołała wielkie zaskoczenie wśród graczy z całego świata, gdyż osadzono ją w bardzo kosmicznym, nietypowym świecie, który składa się z części pochodzenia nieznanego. Możecie być zatem pewni, że natraficie na coś, czego do tej pory nie spotkaliście, na co wpływ ma chociażby unikatowe rozwiązanie Wild Pattern o którym kilka słów zostawimy także w dalszej części tego wpisu. Póki co skupimy się na podstawowych danych nakierowanych na hit tego dewelopera.

W Incinerator oczywiście znajdziecie najbardziej powszechne i najczęściej rozważane wykorzystanie systemu bębnowego. Oznacza to naturalnie tyle, że pogracie w systemie 5 kolumn i 3 rzędów. Daje to 20 zwycięskich linii (z ang. Paylines). To właśnie na nie zarzucają sieci gracze w momencie kliknięcia przycisku SPIN, który w tym przypadku znajduje się w prawym dolnym rogu mapy. Minimalne wartości gry są zadowalające dla młodych graczy, z kolei maksymalne pozwalają na wygranie pokaźnych kwoty. RTP jest tu przyzwoicie wysokie, oszacowane w wysokości 96%. Jackpot podstawowy to z kolei 200 żetonów, aczkolwiek trzeba mieć na uwadze, że wraz z rozwojem sytuacji możecie wygrywać o wiele więcej.

Poza dużym logotypem na planszy znajdziecie wszystkie bębny oraz opcje wyboru w dolnej części. Jakby tego było mało, przed samym początkiem natraficie na krótkie intro, które niejako wprowadzi was do tej mechanicznej krainy, na odległej planecie układu słonecznego. Nie brakuje tu oczywiście wyboru granych linii, wartości żetonu, ogólnego zakładu, maksymalnej gry, automatycznej gry i stanu waszego konta. Ponieważ tytuł całkowicie pozbawiony jest karcianek, znajdziecie w nim jedynie symbolikę mechaniczną, nawiązującą do tytuł Incinerator. Naturalnie nie brakuje tu gry bonusowej oraz znaków Wild i Scatter, który z kolei aktywuje darmowe spiny. Największym uatrakcyjnieniem dla graczy będzie jednak Wild Pattern, który aktywuje się po trzech kolejnych wygranych i daje ogrom możliwości w powiększaniu wygranych. Jeśli jesteście zainteresowani, pamiętajcie, by wypróbować grę za darmo.

Graj za darmo Incinerator

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra wrzutowa Incinerator za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe