Gra hazardowa Tiki Wonders
Graj teraz

Tiki Wonders

  • NetEnt

Tiki Wonders należy do naprawdę wyjątkowej serii Net Ent. To automat do gry, który możecie kojarzyć z maszynami wrzutowymi, kojarzony przede wszystkim z rajską plażą i wypoczynkiem, który nie wzburzony jest żadnymi troskami. Obok Icy i Geisha Wonders to jedna z propozycji utrzymanej w podobnym klimacie. Od was zależy, jakie nastroje wolicie w szczególności. Gdy już zdecydujecie, można przejść dalej do zabawy. A znajdziecie tam tańczące kobiety z charakterystycznym dla Hawajów tańcem, surferów, żółwie, delfiny czy różnokolorowe drinki, które będziecie popijać po wygraniu ogromnego, progresywnego jackpota.

Przy Tiki Wonders można się rozmarzyć, dlatego zacznijcie od gry za darmo. Nie trzeba się do niej rejestrować, nie jest też wymagane wypełnienie dodatkowych formularzy czy tym bardziej dokonywanie depozytów. Taki start to my rozumiemy.

Trzy znaki scatter zapewnią dodatek w formie darmowych spinów. Będzie ich od 10 do 30 sztuk, w zależności od tego po ile symboli sięgniecie. Mnożnik wygranych jest tu dość wysoki, bowiem do dyspozycji graczy oddanych będzie trzykrotność standardowej stawki. To znacząco podkreśli chęć wygrywania.

Jak przystało na tę serię, gracze mają do dyspozycji dwa progresywne jackpoty. Ich rozróżnienie polega na stawkach związanych z obstawianiem. Im więcej postawicie, tym więcej wygracie w ostatecznym rozrachunku. Dobry układ? Jak najbardziej. Usiądźcie wygodnie i do dzieła.

Graj za darmo Tiki Wonders

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Tiki WondersZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe