Gra maszynowa online Enchanted Mermaid
Graj teraz

Enchanted Mermaid

  • Microgaming

Tym razem prezentujemy wam automat Enchanted Mermaid. To gra autorstwa Microgaming, która przenosi nas do podwodnego świata z licznymi, ciekawymi stworzeniami. To absolutny hit dewelopera, który stanowczo odszedł do klasycznych rozwiązań, na korzyść dynamicznej i bardzo ciekawej grafiki. Cały system gry wciąga i dostarcza nam niesamowitego wglądu w królestwo wodne. Jak prezentuje się sam tytuł? Jakie są jego główne atuty? Śpieszymy z informacjami!

Gra Enchanted Mermaid opiera się na klasycznym układzie w stylu 5x3. Oddaje 25 zwycięskich układów, a także wysoki jackpot, który wyniesie tu 5 000 żetonów. Do tego dochodzą znaki Wild, Scatter oraz darmowe spiny, które za każdym razem kuszą szczególnie. Sama gra pokazuje bardzo ciekawe rozwiązanie, bez dodatkowych tabelek, co wpływa na atrakcyjny wygląd zestawienia. Na dole dodatkowo znajdziecie przyciski informacji i automatycznej gry, stan żetonów, wybór granych linii, wartość zakładu czy maksymalny typ, jaki można wybrać. Jest też opcja hazardu, automatycznie włączana przy każdej wygranej no i oczywiście samo SPINowanie. Osoby zainteresowane mogą poznać całe zestawienie za pomocą wirtualnej waluty, udostępnionej przez Quickfire, czyli studio podległe Microgaming. Dzięki temu poznacie nie tylko mechanikę, dźwięki, ale też potencjalne układy i rozwiązanie Gamble, którego jeszcze mogliście nie spotkać.

Tytuł oferuje sześć klasycznych znaków, z czego najwięcej warta jest rybka, dająca wygraną rzędu 5 000 żetonów. Na planszy pojawiać się też będą tytułowe syreny, które znajdziecie na 2, 3 i 4 bębnie. Zamieniają inne znaki, poszukując jak najlepszego układu dla gracza. Do tego są też Scattery, które dają 10, 15 lub 20 darmowych spinów, w zależności ile obrazków pojawi się na planszy. Gramy?

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Enchanted Mermaid

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra maszynowa online Enchanted MermaidZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe