Arctic Fortune automat online
Graj teraz

Arctic Fortune

  • Microgaming

Jeśli wydawało się wam, że widzieliście sloty, które zapewniają wiele sposobów na wygraną to… byliście w błędzie. Slot Arctic Fortune zapewnia aż 1024 sposoby na wygraną. To ogromna liczba i znacznie wykraczająca poza to, co widzieliśmy do tej pory. Duża w tym zasługa rozwiązania bębnów, które rozłożono na układ 5x4. Sama plansza jest niezwykle ciekawa, aczkolwiek biało tło podkreśla znaki, które na niej lądują. Znajdziecie tam ładnie wyglądające grafiki, w dolnej części z kolei liczbę żetonów, wybór ich wartości, ilość, maksymalny zakład i przycisk spinowania.

Jakich symboli się spodziewać? Będą to rogi obfitości, białe wilki, okręty wikingów i skrzynie złota. Te podstawowe uzupełnione są przez trzy znacznie bardziej wartościowe, są to postacie, z czego najważniejsza, na czerwonym tle, dostarczy wygraną 1 500 żetonów. Sam tytuł zapewnia wszelkie możliwe rozrywki, a przy tym wszystkim przetestujecie go całkowicie za darmo. Wszystko za sprawą wirtualnej waluty. Czym jest? To gotówka, która pozwala grać bez ponoszenia jakichkolwiek postów. Jej zasoby są nieograniczone, dlatego w pełni poznacie możliwości, mechanizmy, grafikę, dźwięki, układy, które udostępniono. Przy tym wszystkim nie ma potrzeby zakładania konta czy dokonywania depozytów, nawet takich małych.

W grze znajdziecie symbole Wild, które nawiązują do Arctic Fortune (koła biegunowego) a także Scatter, który przedstawiony jest przez Mapę. Do tego wszystkiego dodano grę Bonusową, która zapewnia większe wygrane i darmowe spiny, które są niezwykle pożądane przez graczy.

Samo Arctic Fortune jest ciekawe i zapewnia rozrywkę na długie godziny. Dzięki temu z pełną świadomością możemy ich wam polecić. 1024 sposoby na wygraną to prawdziwy fenomen, nawet w dzisiejszych czasach. Wow!

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Arctic Fortune

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Arctic Fortune automat onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe