Gopher Gold maszyna wrzutowa online
Graj teraz

Gopher Gold

  • Microgaming

Przedstawiamy wam recenzję gry Gopher Gold. To wideo slot, który swoją prostotą i grafiką nawiązuje do rozwiązań klasycznych, podobnych do jednorękiego bandyty. Za produkcję i wdrożenie do kasyn odpowiada studio Microgaming, czyli potentat rynkowy, słynny z tego rodzaju oferty. Tym bardziej miło jest nam przyjrzeć się mechanizmom, które rządzą tym rozwiązaniem. Jest ciekawie, co podkreśliło dziesiątki graczy z całego świata. Ta gra powiązana jest z kopalniami złota i prawdziwym bogactwem, co zresztą może dotyczyć także i was!

Nadmienimy, że Gopher Gold bazuje na układzie 5x3, a także pięciu zwycięskich układach na jakie będziecie polować. Zastosowano w nim wysoki procent zwrotu gracza (96,3), a także szalony jackpot główny. Wynosi on aż 5 000 żetonów, co jest wynikiem rewelacyjnym szczególnie biorąc pod uwagę, że wiele pozycji na rynku oferuje wartość dziesięć razy mniejszą. Wszystko to możecie sprawdzić na własnej skórze, bez konieczności zakładania nigdzie konta czy tym bardziej składania depozytu, nawet o niskiej wartości. W Gopher Gold może zagrać każdy, w wersję płatną z kolei wyłącznie pełnoletni.

Tytuł bazuje na prostej planszy, nawiązującej do złota i świstaka, który na nie poluje. W dolnej części widnieje pełne menu, gdzie wybierzecie typowane linie, stawkę na każdą z nich i konkretny zakład finalny, w tym opcję maksymalną. Znaki, które znajdziecie w środku to te karciane (od 10 do A), przez elementy wydobywcy skarbów, lampkę, dynamit, wózek czy kilof. Jakby sam klimat was nie zainteresował, zrobią to na pewno Scattery a także Wild. Te pierwsze dają wygrane rzędu 12 000 żetonów, drugie z kolei podmieniają inne symbole z planszy.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Gopher Gold

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gopher Gold maszyna wrzutowa onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe