Dino Reels 81 jednoręki bandyta za darmo
Graj teraz

Dino Reels 81

  • Wazdan

Slot Dino Reels 81 to przykład gry hazardowej od firmy Wazdan. Tematycznie nawiązuje on do czasów prehistorycznych. Mamy tutaj do czynienia z dwójką bohaterów, którzy znaleźli się w świecie zdominowanym zarówno przez dinozaury, jak i zwierzęta z epoki lodowcowej. Gra Dino Reels 81 prezentuje się całkiem dobrze. Symbole mają dosyć ciekawy wygląd, a przy tym w toku gry prezentowane są proste animacje.

Dino Reels 81 to gra, która posiada 4 bębny i 3 rzędy. Mamy w niej do czynienia z 7 liniami wygrywającymi. Jednak w Dino Reels 81 zgodnie z nazwą obecnych jest aż 81 linii. Są one aktywowane wraz z momentem uwolnienia na bębnach Tyranozaura. W Dino Reels 81 możemy stawiać zarówno na niskie jak i wysokie stawki. Rozpiętość między nimi wynosi od 0.10 do 90.00, dzięki czemu będziemy mieli całkiem sporo opcji do wyboru.

Firma Wazdan w Dino Reels 81 zdecydowała się na umieszczenie wyłącznie tematycznych symboli. Są to: postać myśliwego, kobieta, mamut, tygrys szablozębny, stegozaur, triceratops, pterodaktyl, diplodok oraz tyranozaur. To właśnie największy drapieżca przynosi nam najwyższe wygrane: 1200 monet. W grze pełni on również rolę wild. Zastępuje wszystkie inne symbole na bębnach, jak i również zamienia 7 linii wygrywających w 81 sposobów na wygrane. Dzięki niemu mamy ogromną szansę na wygrane.

W Dino Reels 81 obecna jest także opcja gamble. Mamy do wyboru dwie pary drzwi. Jeśli w wybranych pojawi się myśliwy ze strzelbą, to strzela do nas i tracimy pieniądze z jednego obrotu. W innym wypadku podwajamy swą wygraną. W trybie gamble możemy spróbować opcji 50 na 50 kilkukrotnie, co przy sporym szczęściu da nam całkiem sporą wygraną.

Bez wątpienia jednoręki bandyta Dino Reels 81 to całkiem udana gra hazardowa. Jej zaletą jest z pewnością system 81 linii, co przy układzie symboli 4 na 3 daje nam bardzo duże szanse na wygrane. Dlatego polecamy wypróbowanie tej maszyny.

Graj za darmo Dino Reels 81

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Dino Reels 81 jednoręki bandyta za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe