Gra hazardowa Black Hawk za darmo
Graj teraz

Black Hawk

  • Wazdan

Automat Black Hawk należy do gier hazardowych studia wazdan. Mamy tutaj do czynienia z maszyną wrzutową, której bohaterem jest tytułowy Black Hawk, czyli Czarny Jastrząb. Tematyką gry jest stare zamczysko, w którym mieszka tytułowy jastrząb, a jednocześnie w budynku znajduje się skrzynia złota i trupy tych, którzy zapragnęli ją wykraść. Może nam się to uda? Według legendy nikt, kto wszedł do zamku, nie wrócił z niego żywy. Black Hawk jest prostą grą hazardową, gdzie postawiono na kilka standardowych symboli, zwykłą grafikę.

Black Hawk jest grą w systemie 4 na 3, co oznacza, że posiada 4 bębny oraz 3 rzędy symboli. Z pewnością jego sporą zaletą oraz wabikiem na wielu graczy jest umieszczenie w systemie aż 54 linii wygrywających, co ma oczywiście wpływ na większe szanse na wygrane. Jak w wielu innych produkcjach tej marki, mamy do dyspozycji 7 poziomów monety, co sprawia, że różnica między największym a najniższym zakładem wynosi 99.90 (0-10 - 100.00). W ten oto sposób możemy wybierać spośród wielu stawek i poziomów monety.

Black Hawk jest grą, która łączy w sobie symbolikę figur karcianych oraz tematycznie związanych z historią slotu. Dlatego też na bębnach zetkniemy się zarówno z symbolami A, K, Q, J, jak i również z bramą do zamku, trupem rycerza w zbroi, skrzynią pełną skarbów, ponurym zamczyskiem oraz tytułowym Czarnym Jastrzębiem. Dzięki Black Hawk możemy wygrać jednorazowo do 500 monet. W systemie gry Black Hawk znajdziemy również wild, który zastępuje wszystkie inne symbole na bębnach. W przypadku układu wygrywającego liczą się tylko wzory z maksymalnie 2 znakami wild. W Black Hawk nie znajdziemy niestety darmowych spinów czy też gier bonusowych. Jedynym udogodnieniem jest tutaj opcja gamble.

Black Hawk to video slot, który ma jedną bardzo duża zaletę, a mianowicie owe 54 linie wygrywające. Dzięki temu możemy całkiem często trafiać w dobre układy, które przyniosą nam mniejsze lub większe wygrane. Warto wobec tego sprawdzić jego możliwości.

Graj za darmo Black Hawk

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Black Hawk za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe