Automat do gry Jumpin' Rabbit
Graj teraz

Jumpin' Rabbit

  • Microgaming

Tym razem trafiło na automat Jumpin’ Rabbit. To szalenie zabawny i barwny wideo slot, którego autorami są specjaliści z Microgaming. O ile to studio deweloperskie słynie z prostych, klasycznych wręcz rozwiązań, to tym razem zdecydowano się na bardziej nowatorską grafikę i zastosowane układy. Całość nawiązuje do szalonych królików, które… skaczą ze spadochronem! Jak się to prezentuje w praktyce? Przedstawiamy naszą krótką recenzję, w której poruszamy wszystkie kluczowe wątki z tym właśnie powiązane. Życzymy miłej lektury i jak zawsze: najwyższych wygranych.

W Jumpin’ Rabbit możecie zagrać oczywiście dzięki innowacyjnemu systemowi Microgaming. To studio oddało wam układ 5 kolumn i 3 rzędów, ale także 30 możliwości wygranych w każdym zakręceniu. Gra może opierać się o bardzo niskie stawki, stąd też spodoba się również początkującym, którzy inwestują minimalne kwoty. Brakuje tu co prawda gier bonusowych oraz Scatterów, jednakże deweloper zdecydował się na implementację symboli Wild oraz darmowych spinów. Jeśli będziecie chcieli je poznać bliżej, możecie tego dokonać za pomocą wirtualnej waluty. Tzw. demo credits przyznawane są bez ograniczeń, nie wymagają przy tym zakładania konta czy obligowania do składania depozytów.

Mapa na dole pokaże przycisk automatycznej gry, opcji, wglądu w stan konta, wartość żetonów, grane linie czy ogólną stawkę i rozpoczęcie gry przez SPIN. Znajdziecie tam takie grafiki jak te od 10 do asa, ale również wszelkiej maści króliki, marchewki, samoloty. Logo gry oznakowane tu jest jako Wild, zamieniający inne z planszy i dający potencjalnie największe wygrane. Jest też opcja Spins, przenosząca nas do darmowej fazy kręcenia spinów. Dzięki temu bez ponoszenia kosztów wydłużycie swoją zabawę.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Jumpin' Rabbit

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat do gry Jumpin' RabbitZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe