Darmowa gra wideo Enchanted Meadow
Graj teraz

Enchanted Meadow

  • Play'n GO

Magia bijąca od niektórych slotów jest często zauważalna od pierwszego rzucenia okiem. Propozycja od Play N’ Go właśnie do takich należy. W tej krótkiej recenzji wyjaśniamy wam dlaczego warto to sprawdzić i które strony produkcji po prostu wgniatają tu w fotel. Automat Enchanted Meadow jest niezwykle ciekawe i opowiada historię wróżek i czarów w pewnym ciekawym lasku. Gorąco polecamy lekturę, na jej podstawie przeniesiecie się do wyjątkowego i wartościowego świata.

Gra Enchanted Meadow ma wiele atutów, ale w pierwszej kolejności należy powiedzieć, że oferuje system 5x3, gdzie znajdziemy 5 kolumn. Zaimplementowano w nich 15 zwycięskich układów, co również jest niezwykle łatwe do zapamiętania w dłuższej perspektywie. Przy tym wszystkim minimalne stawki są niskie, a do tego dochodzą symbole Wild, Scatter i darmowe spiny. Deserem będzie tu stosunkowo wysoki jackpot podstawowy. W tym właśnie tytule wynosi on 2 500 żetonów. To wynik, który może dorównać słynnym grom z kumulacją progresywną.

Zainteresowani mogą to wszystko sprawdzić za darmo. Służy do tego wirtualna waluta, która pozwala na grę bez ograniczeń, jednocześnie nie wymaga to od nas rejestracji czy składania depozytów. Opcja fajna i ciekawa. Dzięki niej sprawdzicie wszelkie układy i poznacie występującą symbolikę morską. Gra jest przy tym prosta, na dole widnieje pełen spis pojawiających się opcji, od wyboru linii przez wartość żetonów i grę automatyczną. Plansza pokazuje przede wszystkim grafiki związane z magią i czarami, od znaków karcianych oplatanych lianą, po wróżki w różnych formach i zwierzątka w ubranakach. Wild zamienia wszelkie symbole z mapy, a Scatter oddaje fazę darmowych spinów do przekręcenia w gierce.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Enchanted Meadow

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra wideo Enchanted MeadowZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe