Steam Punk Heroes graj za darmo
Graj teraz

Steam Punk Heroes

  • Microgaming

Steam Punk Heroes Slot to automat online, za którego stworzenie odpowiada firma Microgaming. Jak już sama nazwa może nam zasugerować, mamy tutaj do czynienia z grą online osadzoną w tematyce Steam Punku. Nie da się ukryć, że Steam Punk Heroes mimo swej prostoty prezentuje się pod względem graficznym i dźwiękowym na całkiem dobrym poziomie! Imponują zwłaszcza animacje czy też zastosowane symbole.

Steam Punk Heroes to typowa maszyna wrzutowa, która składa się z 5 bębnów oraz 3 rzędów. Zastosowano w niej 25 linii wygrywających, co jest całkiem dobrym wynikiem. Jest to gra, w której minimalny zakład za obrót wynosi 0.01, a maksymalny to 50.00. Da to nam całkiem sporo możliwości co do obranej strategii.

Gra Steam Punk Heroes posiada bogatą symbolikę. Spotkamy się tu najczęściej z symbolami karcianymi A, K, Q, J, 10 oraz 9. Są one przedstawione jednak w bardzo atrakcyjnej i oryginalnej formie, dzięki czemu znacząco odróżniają się od tych, które możemy znać z innych video slotów. Obok symboli karcianych znajdziemy tu także wizerunek steampunkowego zegarka, maszyny latającej, lwa oraz kobiety. To właśnie ta ostatnia jest w stanie przynieść nas do 1000 monet.

Steam Punk Heroes posiada również symbole specjalne: Wild oraz Scatter. Ten pierwszy opisany po prostu jako Wild zastępuje wszystkie inne symbole na bębnach, jak i również może przynieść nam do 2000 monet. Scatter jako logo Steam Punk Heroes przy co najmniej 3 takich symbolach gwarantuje nam darmowe spiny, jak i zwiększony przelicznik za wygrane. Niestety brak w tej grze rundy bonusowej, która z pewnością prezentowałaby się mile dla oka, jak choćby i prostej opcji gamble, dzięki której z ryzykiem 50 na 50 możemy podwoić swą wygrana.

Nie da się ukryć, że automat online Steam Punk Heroes to ciekawa gra hazardowa, która z pewnością niejednej osobie powinna przypaść do gustu. Polecamy ją w szczególności ze względu na ciekawą oprawę graficzną.

Graj za darmo Steam Punk Heroes

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Steam Punk Heroes graj za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe