Automat do gry Troll Hunters
Graj teraz

Troll Hunters

  • Play'n GO

Troll Hunters Slot to bardzo interesująca propozycja ze strony studia deweloperskiego Play’n GO. jest to video slot, który osadzony został w klimatach nordyckich. Mamy tutaj opowiedzianą historię kobiet wojowniczek, których zadaniem jest łowienie niebezpiecznych trolli zamieszkujących lokalne góry. Możemy dzięki temu poczuć całkiem przyjemny klimat w grze.

Jak przystało na wiele produktów marki Play’n GO mamy tutaj do czynienia z systemem 5 na 5. Oznacza on, że obecnych jest 5 bębnów i 5 rzędów. Firma Play’n GO od dłuższego czasu stosuje odmienny system gry niż inni producenci video slotów. W Troll Hunters zetkniemy się ze sposobem gry przypominającym wiele gier dla dzieci z kolorami. Polega on na tym, iż jeśli uda nam się wylosować układ wygrywający, to znika on a na jego miejsce spadają symbole z góry. W taki oto sposób można za jednym razem wygrać kilka układów, co się przekłada na wyższe stawki. W grze pod znakami umieszczone są litery tworzące napis BONUS. Kiedy go odsłonimy, otrzymujemy rundę bonusową, o której za chwilę.

W Troll Hunters mamy do wyboru 5 podstawowych stawek, czyli 0.20, 1.00, 2.00, 10.00 oraz 40.00. Możemy się od razu jasno określić, jaki budżet będzie dla nas odpowiedni. Troll Hunters zawiera kilka mniej lub bardziej wartościowych symboli. Zaliczyć do nich możemy kolczyki, kawałek pieczonego mięsa, kufel z czaszką oraz 3 postaci kobiece, które przynoszą najwyższe wygrane. W przypadku kufli i kolczyków, które występują w dwóch odmiennych formach, do układu wygrywającego mogą się liczyć wspólnie, lecz z niższą wypłatą. W tym video slocie dostępny jest także symbol wild, który zastępuje wszystkie inne symbole na bębnach. Jeżeli odkryjemy wspomniany bonus, to otrzymujemy rundę bonusową z o wiele bardziej wartościowymi symbolami. Możemy jednorazowo zyskać do 20 darmowych obrotów.

Nie da się ukryć, że Troll Hunters to bardzo interesująca gra, która zaskakuje systemem rozgrywki, jak i wysokiej jakości grafiką. Warto wobec tego już teraz spróbować swego szczęścia na tym automacie.

Graj za darmo Troll Hunters

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat do gry Troll HuntersZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe