Darmowa gra wrzutowa Golden Caravan
Graj teraz

Golden Caravan

  • Play'n GO

Automat Golden Caravan jest grą autorską od Play N’ Go. Nawiązuje bezpośrednio do czasów średniowiecznych, gdzie kupcy przemierzali różne krainy i wymieniali się swoimi dobrami. Ta karawana jest naprawdę bogata i zawiera w sobie ogromne skarby, na które w tym przypadku zapolujemy. Wideo slot, który dla was zrecenzujemy to ciekawa i mocna pozycja rynkowa wobec której nie możemy przejść obojętnie. Sprawdźmy wspólnie jakie czynniki na to wpływają.

Grę umieszczono na planszy w stylu 5 bębnów i 3 rzędów, które łącznie gwarantują 10 zwycięskich dróg. To stosunkowo niewielka liczba, dlatego łatwo nauczycie się wykorzystanych rozwiązań. To z kolei umila grę. Procent zwrotu inwestycji, czyli słynne RTP jest tu publiczne i wynosi 96,19%. Jackpot maksymalny oszacowano na poziomie 5 000 żetonów – to spory atut, o czym zresztą wspomnieliśmy już we wstępie. Stawka minimalna będzie odpowiednia dla graczy początkujących, aczkolwiek można ją modyfikować na tyle, że zadowoleni będą również ci, którzy typują większe kwoty.

Sama gierka wykorzystuje niezwykle prosty i przyjazny szablon, który pokazuje nam nazwę gry, w środkowej części widoczne są bębny, na dole z kolei wszelkie opcje rozrywki, od wyboru stawek, granych linii, gry automatycznej czy całego menu w którym znajdziecie również krótkie FAQ czy objaśnienia dotyczącej stosowanej symboliki. W Golden Caravan wykorzystuje się głównie grafiki karciane od 10 do asa, ale nie brakuje oczywiście także samych kupców, skrzyni ze złotem, wielbłąda obarczonego wielkimi skarbami czy też pustyni z oczkiem wodnym. Zastosowano tu rozwiązania nakierowana na tematykę Wild i Scatter. Pierwsze z tych znaków wymieniają inne z planszy, drugie z kolei uruchamiają fazę darmowych spinów, która może być odnawiana i dostarcza także mnożniki wygranych.

Grę możecie testować całkowicie za darmo. Służy do tego wirtualna waluta, która jednocześnie nie wymaga rejestracji czy też składania depozytów bądź innych deklaracji. Takie środki są nieograniczone, dzięki czemu idealnie wdrożycie się w temat przed przejściem do gry za prawdziwą kasę.

Graj za darmo Golden Caravan

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra wrzutowa Golden CaravanZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe