Gra hazardowa Legacy of the Wild online
Graj teraz

Legacy of the Wild

  • PlayTech

Slot Legacy of the Wild zaskoczy was na wiele sposobów. To gra autorstwa specjalistów Playtech. To studio deweloperskie stało się słynne po publikacji kilku doskonałych automatów, od których ten konkretny absolutnie nie odstaje. Nastawiony jest bezpośrednio na pełny niebezpieczeństw świat magii, dlatego napotkacie tu na magów różnych specjalizacji. Specjalnie dla was opisujemy propozycję i sprawdzamy jej nietypowy układ oraz mechanizmy. Jest o co walczyć, dlatego zapraszamy do lektury.

W Legacy of the Wild znajdziecie nietypowy układ. Znajduje się w nim 5 bębnów, ale aż cztery rzędy, które znacząco urozmaicą nam rozgrywkę. Minimalne zakłady sprostają wymaganiom nowych graczy, natomiast maksymalne typy mogą uruchomić naprawdę pokaźne wygrane, nawet jeśli jackpot bazowy oszacowano na 750 żetonów. Procent zwrotu inwestycji [popularne RTP – przyp.red] wynosi w tym przypadku 96%. Łącznie zaimplementowano 40 dróg do zwycięstwa, czyli tzw. paylines. To na nie polują gracze po uruchomieniu tej gry.

Plansza jest oczywiście nietypowa. Studio Playtech lub bowiem innowacyjne rozwiązania. Duży przycisk spinowania znajduje się tu po prawej stronie, jego przytrzymanie zapewni z kolei uruchomienie automatycznego spinowania. Po lewej stronie widnieje wgląd w zwycięskie linie, natomiast na dole w stan konta, ilość granych linii czy wartość zakładu. Plansza bazuje na kwadratowych grafikach, które pokazują nam określone znaki. Część z nich to magiczne symbole w różnych kolorach. To one są tu podstawowym rozwiązaniem dla graczy. Znacznie lepiej płatni są konkretni czarodzieje i istoty. Znajdziecie czerwoną kapłankę, ale też zielonego orka, młodego alchemika (fiolet) i niebieskiego czarodzieja lodu.

Gra wykorzystuje przede wszystkim symbolikę Wild, skrytą w tym przypadku pod grafiką Book of Wild. Zagwarantuje ona większe wygrane pieniężne oraz wymianę innych znaków z planszy. Tytuł Legacy of the Wild to również faza darmowych spinów, której aktywowanie pozwala grać bez ponoszenia żadnych kosztów. A skoro jesteśmy przy takiej technologii, należy pamiętać, że możecie tu wykorzystać fikcyjną gotówkę, która nie jest w żaden sposób ograniczona, aczkolwiek nie gwarantuje prawdziwych wygranych.

Graj za darmo Legacy of the Wild

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Legacy of the Wild onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe