Automat hazardowy Vikings bez rejestracji
Graj teraz

Vikings

Wikingowie to jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Hit wdarł się na salony za sprawą świetnej obsady i doskonałej historii, pełnej przygód, ale też cierpienia i nieustannej walki. Miło nam zakomunikować, że NetEnt zdecydowało się tę pozycję wdrożyć do swojej oferty jako wideo slot. Nie byłe jaki zresztą, bowiem oparty nie tylko na licencji, ale też na świetnej jakości animacjach. Już wchodząc do gry poznacie, że macie do czynienia z rozwiązaniem nieszablonowym, podobnym właściwie do samego wstępu filmowego. Jak się prezentuje w całości i czego możecie się spodziewać od pierwszych chwil? W tej krótkiej recenzji pokażemy wam wszelkie aspekty, od wyglądu, przez mechanikę i funkcjonalności, które mogą być wam jeszcze nieznane, a wciągną na długie godziny ciekawej rozrywki.

Vikings w istocie jest licencjonowane, dzięki czemu znajdziecie tam postaci na bazie samego serialu. Nie braknie żadnego z waszych ulubionych bohaterów. Tło to bujne morze i trawa, a także sztandary wikingów, które spotkać można było w serialu, wciąż zresztą prowadzonym na Discovery. Nie ma tu klasycznych dróg zwycięstwa widocznych po lewej i prawej stronie, bowiem planszę unowocześniono. Na dole z kolei znajdziecie menu i wgląd do kolejnych opcji: zakładu, poziomu, przycisku automatycznej gry, maksymalnego zakładu, wartości żetonu i stawki żetonów jakimi dysponujecie. Sama plansza bazuje na trybie 5 do 3, czyli standardowym, aczkolwiek poprowadzonym na półprzezroczystych kolumnach.

Klasyczna symbolika zaczyna się tu na karciankach: 10, J, K, Q i A. Do tego dochodzą jednak znaki związane z serialem. Będą to cztery główne postacie, które co ciekawe wypłacają nagrodę już od 3 symboli, ale aż do… siedmiu. To jedna z innowacji wprowadzona w Vikings, której nie znajdziecie w większości gier standardowych. Gra ma jednak także symbolikę zaawansowaną. Pierwszą z nich jest Raid Spin w formie tarczy. Otwiera ona tryb gry bonusowej, odmiennej od głównego nurtu Vikings. Istnieje także system Wild zwany tutaj Hotspot, który transformuje znaczki z pozycji. Kluczowy jest jednak Scatter Pays, który uruchamiany jest za sprawą ułożonych rzędami symboli znanych bohaterów filmowych. Przy najlepszym układzie znajdziecie aż 27 propozycji graficznych, które będą w stanie zapewnić wam przelicznik 200 000 żetonów gotowych do wypłaty, co samo w sobie jest kwotą szaloną, zwłaszcza, jeśli gracie na wysokie stawki i wygrana będzie tu odpowiednio pomnożona. Trzeba zresztą pamiętać, że w trybie Raid tarcza zmienia się na siedmiorzędowy system, gdzie widnieje aż ponad 78 tysięcy rozwiązań płatnych. Jakby tego było mało, deweloper zaimplementował system Shield Wall z tarczami na całej planszy, który sprawi, że na mapie pojawią się tajemnicze symbole, zapewniające jeszcze więcej pieniędzy niż standardowo. Wszystko to sprawia, że Vikings jest jedną z najbardziej innowacyjnych gier na świecie, a zastosowane w nim możliwości oczarują nawet te osoby, które nie spodziewały się znaleźć jeszcze bardziej wciągający dla siebie tytuł.

Gra dostępna jest za żetony demo. Tym samym można ją sprawdzać bez konieczności dokonywania depozytu czy nawet rejestracji. Takie rozwiązanie jest bezpłatne, ale też nieograniczone czasowo i ilościowo. Nie można tu jednak wygrać realnej gotówki, dlatego też będzie to jedynie trening przed daniem głównym, po które na pewno każdy z was powinien sięgnąć, nie tylko fan.

Automat hazardowy Vikings bez rejestracji

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat hazardowy Vikings bez rejestracjiZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe