Automat do gry Wild Jack 81 za darmo
Graj teraz

Wild Jack 81

  • Wazdan

Slot Wild Jack 81 oferuje jedną z najbardziej rozpoznawalnych tablic do gry na świecie. To kolejny przykład na współpracę Wazdan, która owocuje doskonałym produktem, po który dobrze jest sięgnąć. Jeśli zatem szukacie slota, który nawiązuje do tego, co znacie już z końcówki ubiegłego wieku, dobrze jest spróbować. Specjalnie dla was sprawdzamy wszelkie atuty, które poza znaną nazwą, mogą nakłonić do aktywnej gry. Są symbole Wild i Scatter, a także darmowe spiny. Początek będzie zatem dość udany. Tylko co dalej?

Zapraszamy do gry! American Dad gwarantuje aż 81 zwycięskich układów, system bębnów 4 na 3 a także klasyczny jackpot na poziomie kilkudziesięciu tysięcy żetonów. Procent RTP nie jest znany. Plansza bezpośrednio nawiązuje do byka i jego areny, z kolei na dole znajdziecie dodatkowe informacje, ilość typowanych linii, wartość zakładu, potencjalną wygraną i stawkę, która dotyczy każdego spina. Można wybrać opcję gry automatycznej a także tzw. gamble, który pozwala na podwojenie waszych wygranych. Przycisk SPIN jest duży i znajduje się na samym środku planszy.

Wszystko to możecie testować za pomocą wirtualnej waluty. Jest to fikcyjna gotówka, dzięki której poznacie pełne mechanizmy tego wideo slota. Nie ma przy tym konieczności zakładania konta czy też deponowania gotówki. Nie wygracie jednak naturalnie żadnych pieniędzy. To wszak dobre przygotowanie przed daniem głównym. W grze dostępne są symbole owocowe, a także znaki nawiązujące do kasyna, czyli BARy, siódemki, symbole premiowe. Znaki Wild gwarantują zamianę innych z planszy, by dostosować się do zwycięskich układów. Scattery z kolei odpowiadają za przyznawanie darmowych spinów, które potem mogą zapewnić podwójne wygrane. Co ciekawe, w tej fazie istnieje sposobność ich odnowienia, dzięki czemu przedłużycie rozgrywkę i dacie sobie więcej szans.

Warto zapolować na czerwonego byka, który okaże się tu rzecz jasna najlepiej płatny. To zresztą tytularny bohater, który jednocześnie oddaje graczom wygrane w trybie MEGA, powiększone do granic, które ciężko sobie wyobrazić przed pierwszym spinem.

Graj za darmo Wild Jack 81

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat do gry Wild Jack 81 za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe