Automat hazardowy Ten Or Twenty za darmo online
Graj teraz

Ten Or Twenty

  • Wazdan

Automat Ten Or Twenty to gra hazardowa od firmy Wazdan. Jest to niezwykle ciekawy video slot typu 3D, który nawiązuje tematycznie do motywu pustyni i Meksyku. Spotkamy tutaj postaci, które mogą się nam kojarzyć ze światem Dzikiego Zachodu. Ciekawostką może być to, że jest to niezwykle oryginalna owocówka, w której klasyczne owoce z automatów wyglądają niczym żywe i pełnią rolę postaci ze świata meksykańskiego. Pod samym względem graficznym gra Ten Or Twenty prezentuje się bardzo dobrze, jest miła dla oka, a animacje są płynne i wysokiej klasy.

Ten Or Twenty to jednoręki bandyta, który składa się z 3 rzędów oraz 5 bębnów z symbolami. Do wyboru w zależności od naszych preferencji mamy do wyboru w Ten Or Twenty 10 lub 20 linii wygrywających – stąd też sama nazwa tej maszyny wrzutowej. Z oczywistych względów jedna lub druga opcja wiązać się będzie z mniejszymi lub wyższymi stawkami za grę. Minimalna stawka, jaką możemy postawić w Ten Or Twenty wynosi 0.10, natomiast maksymalna kwota na pojedynczy obrót wynosi 100.00.

W automacie Ten Or Twenty zetkniemy się z kilkoma mniej lub bardziej wartościowymi symbolami. Są to: gruszka, pomarańcza, cytryna, banan, jabłko, siódemka. Przedstawione są w meksykańskiej wersji. To jednak nie koniec, gdyż w grze obecny jest także wild oraz scatter. Ten drugi pod postacią gwiazdy szeryfa przynosi nawet do 50 tysięcy monet. Z kolei wild jako papryczka chili w sombrero zastępuje wszystkie inne symbole na bębnach z wyjątkiem scatter. Jest on także jackpotem w grze. Jeśli w Ten Or Twenty na bębnach pojawią się same papryczki, to wtedy rozbijamy bank w wysokości aż 200 tysięcy monet!

Nie da się ukryć, że Ten Or Twenty to bardzo ciekawy jednoręki bandyta, który jest w stanie przynieść nam całkiem spore wygrane. Wrażenie robi w szczególności jackpot 200 tysięcy! Warto wobec tego już teraz sprawdzić swoje szczęście na tym automacie.

Graj za darmo Ten Or Twenty

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat hazardowy Ten Or Twenty za darmo onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe