Gee Gees maszyna hazardowa za darmo
Graj teraz

Gee Gees

  • Microgaming

Gee Gees slot to bardzo interesująca propozycja ze strony firmy Microgaming. Gra została zainspirowana słynnym zespołem the Bee Gees oraz muzyką dance typową dla Gorączki Sobotniej Nocy. Mamy tutaj do czynienia z postaciami trzech muzyków. Ewidentnie nawiązują oni do Bee Gees, jednak z tą różnicą, iż tutaj są to trzy konie ubrane w białe marynarki - trzeba przyznać, że całkiem oryginalnie. Co do samej warstwy graficznej i wyglądu, to mamy tu styczność z video slotem niczym żywcem przeniesionym ze zwykłego automatu stacjonarnego. Jest to klasyczny jednoręki bandyta z 3 bębnami i symbolami owoców.

Ta owocówka z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom klasyki. Podczas rozgrywki dodatkowo towarzyszyć nam będą motywy disco, przez co gra stanie się dla nas bardziej atrakcyjna. Już na samym slocie mamy dokładnie rozpisane symbole oraz tabele wypłat. Związane są one nie z konkretnymi cyframi, lecz przelicznikiem zakładu. Wylosowanie 3 wiśni to zwrot zakładu, 3 siódemki to x2, 3 Bar to x4, 3 podwójny Bar to x6, 3 potrójny Bar to x8, 3 zielone siódemki to x10, 3 podkowy to x20, 3 złote siódemki to x50, 3 arbuzy to x250, a 3 symbole jackpot to aż x2000.

Ciekawy jest sam system rozgrywki, podczas którego możemy dokonać ponownego obrotu wybranym lub wybranymi bębnami. Znacząco to zwiększa nasze szanse na lepszy układ. Podczas obrotu zobaczymy, iż napis Gee Gees ulega podświetleniu. Jeśli większość pół zostanie podświetlona, to możemy liczyć na ciekawe bonusy. Po każdej wygranej możemy skorzystać ze specjalnej rundy bonusowej, gdzie mamy styczność z parkietem i wieloma polami do wyboru. Możemy wygrać wtedy dodatkowe pieniądze dla siebie – jest to coś na zasadzie zaawansowanej opcji gamble.

Nie da się ukryć, że The Gee Gees to zaskakujący pod wieloma względami video slot. Oferuje nam znacznie więcej niż w przypadku standardowych owocówek z 3 bębnami. Warto koniecznie go wypróbować w jednym z wybranych kasyn online.

Graj za darmo Gee Gees

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gee Gees maszyna hazardowa za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe