Darmowa gra wrzutowa Lucky Darts
Graj teraz

Lucky Darts

  • Microgaming

Jeśli szukacie prostych gier, które nawiązują bezpośrednio do lat 90-tych ubiegłego wieku, to studio deweloperskie Microgaming będzie wiedziało co wam polecić. Automat Lucky Darts jest właśnie jednym z ich tytułów. To gra, którą skojarzycie już po jednym rzucie okiem. Ma tylko trzy bębny i taką samą liczbę rzędów, tym samym udostępniono zaledwie 1 zwycięski układ. Prezentujemy wam krótką recenzję tego tytułu, jednocześnie zachęcając do spróbowania. Prosty system i mechanizm nie powinien bowiem odstraszać, taki potentat jak wspomniane Microgaming dostarcza bowiem tylko i wyłącznie najwyższej jakości pozycje.

Jeśli chodzi o Lucky Darts, to mamy tu do czynienia z jednorękim bandytą, którego przeniesiono do sieci. Maksymalny jackpot wyniesie aż 2 000 żetonów, natomiast poziom zwrotu inwestycji do gracza (czyli popularne RTP) kształtuje się w granicach 96,51%. To całkiem sporo, szczególnie jak na grę tego rodzaju. Ponieważ motywem przewodnim jest tu szybkość i łatwość zabawy, otrzymacie czarną tarczę z polami do gry, a także wgląd w potencjalne wyniki. W dolnej części planszy widoczne są wszystkie kluczowe zagadnienia związane ze spinowaniem, łącznie z tym właśnie przyciskiem. Wybierzecie wartość zakładu, końcową stawkę, spojrzycie też na status własnych żetonów i potencjalną wygraną, jeśli takowa się pojawi. Na samym dole udostępniliśmy dodatkowo wgląd w pozostałe statystyki i dane gry.

Jeśli chcecie, tytuł przetestujecie całkowicie za darmo. Wszystko to za sprawą wirtualnych żetonów. To fikcyjna waluta, która pozwala poznać gierkę i sprawdzić, czy taki styl wam odpowiada. Znajdziecie w niej dzwonki, winogrona, pomarańcze, cytryny oraz różne edycje znaków BAR. Co ciekawe, znalazło się tam miejsce na… grę bonusową! Zagrajcie już teraz.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Lucky Darts

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra wrzutowa Lucky DartsZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe