Automat hazardowy Birds bez rejestracji
Graj teraz

Birds

  • Betsoft

Lubicie klimat bajek? Slot Birds wam go zapewni. To produkcja studia deweloperskiego BetSoft, co samo w sobie jest dużą rekomendacją. Przygotowano w tym przypadku prostą, aczkolwiek przyjazną planszę i mechanizm, który bazuje właśnie na motywie ptaszków i to jedynie one będą tu bohaterami na które radzimy, jakkolwiek dwuznacznie to zabrzmi, zapolować. Jak prezentuje się całość i co może zaoferować zainteresowanym graczom? Sprawdzamy w tej krótkiej recenzji specjalnie dla was.

W tym przypadku zaczniemy od podstaw. Gra Birds opiera się na systemie 5-bębnowym, na którym zaimplementowano 3 rzędy. To klasyczne rozwiązanie, najbardziej wypróbowane i skuteczne. Gra zaoferuje 30 dróg do zwycięstwa, czyli tzw. paylines. Możecie wszystkie sprawdzić bezpośrednio wchodząc do gry. Poza opcjami dostępne jest przejście do wyboru wartości żetonów, granych linii, zakładu na linię czy gry maksymalnej, czyli takiej, która obejmuje maksymalną stawkę.

Gdy mówimy o symbolice, to wystarczy tu dodać, że opłacana jest poprzez wygrane z obu stron, dzięki czemu nie musicie się martwić, jeśli przykładowo wywalczycie układ z prawej strony. Grafiki dostępne w Birds to siedem rodzajów ptaszków, od żółtego, przez szary, pomarańczowy, różowy, czerwony, aż do białego z wielkim pióropuszem.

Symbol Wild będzie tu rzecz jasna najlepiej płatny. Skryty jest pod logotypem z opisywanej gry. Pojawia się on na 2, 3 i 4 bębnie. Gdy już będzie aktywowany, gwarantuję fazę respin, która automatycznie wymienia znaki z mapy i daje graczowi większe szanse na wygrane.

Wszystkie osoby zainteresowane mogą pograć w wideo slota przy użyciu wirtualnej waluty. To fikcyjna gotówka, która jest nieograniczona, zarówno czasowo jak i ilościowo. Nie wymaga przy tym rejestrowania konta ani też składania depozytu. Pozwoli wam w pełni poznać mechanizmy, dźwięki, systemy bonusowe. Na tej podstawie łatwo stwierdzić, czy chcecie grać za prawdziwą gotówkę i wygrywać.

Warto próbować swoich sił i sięgnąć także po fazę Scatter, która w tym przypadku aktywuje darmowe spiny do wykorzystania.

Graj za darmo Birds

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat hazardowy Birds bez rejestracjiZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe