Photo Safari automat online za darmo
Graj teraz

Photo Safari

  • Play'n GO

Slot Photo Safari przeniesie nas do afrykańskiego świata dzikich zwierząt. To będzie piękna przygoda, która jednocześnie dostarczy ogromnych emocji, tych pozytywnych. Gra pochodzi ze studia deweloperskiego Play N’ Go, które słynie z innowacyjnych i ciekawych rozwiązań, zarówno w kontekście graficznym, jak i tym bardziej, mechanicznym. Sama propozycja zaoferuje nam układ 5-bębnowy, który wykorzysta 3 rzędy. Podstawowa oferta to 20 zwycięskich linii, a także niska stawka minimalna, która wynosi tu 0,01 żetonu. To niewiele, zwłaszcza, jeśli wziąć pod uwagę, że Photo Safari oferuje aż 5 000 jackpot. Poziom RTP [poziom zwrotu do gracza – przyp.red] wynosi tu dokładnie 94%, co pozwala zakładać, że wygrane są rzadsze, ale jednocześnie pokaźniejsze niż zwykle.

Plansza do gry jest bardzo prosta, opierająca się na ciekawym, przejrzystym bębnie. Znajdziecie w nim duże logo i spis wszystkich linii na które zapolujecie. Wystarczy najechać na cyfrę po lewej lub prawej stronie układu, by znaleźć zestawienie, jakie was zainteresuje. Na dole z kolei widnieje grana stawka, wybór linii, żetonów, gra automatyczna, przycisk rozrywki maksymalnej czy też spinowania. Co będzie nam zaoferowane w głównej mierze? To symbole karciane od 10 do asa, ale też wszelkiej maści zwierzęta, od żyrafy, przez zebrę, słonia i oczywiście lwa.

Gra nie jest pozbawiona kluczowych opcji. Tym samym pod logotypem nazwy znajdziecie Wild, a te odpowiadać będą za wstrzymanie rzędu, by pozostałe mogły się jak najlepiej dopasować do wygranej. Powiększa to szanse gracza i daje większe wygrane. Do tego dochodzi scatter, który aktywuje fazę darmowych spinów. Jest też gra bonusowa, to właśnie w niej wygracie potencjalnie największe stawki. Wszystko to poznać można nawet bez ponoszenia kosztów czy rejestracji. Jak? Wystarczy wykorzystać fikcyjną walutę. Jest ona dostępna dla każdego zainteresowanego. Pozwala bez ograniczeń testować ustawienia i poznawać tajniki Photo Safari. Jeśli lubicie przyjazne i ciepłe gierki z dużymi jackpotami, będzie to coś dokładnie dla was. Trzymamy kciuki.

Graj za darmo Photo Safari

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Photo Safari automat online za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe