Automat hazardowy Merry Xmas online
Graj teraz

Merry Xmas

  • Play'n GO

Prezentujemy niezwykle charakterystyczny i piękny tytuł, slot Merry Xmas, który stworzony został przez studio deweloperskie Microgaming. Nawiązuje do świąt bożego narodzenia, dlatego dla wielu graczy może wydawać się całkowicie magiczne. Wszystko to za sprawą specyficznego klimatu, który w Europie nafaszerowany jest miłością i przyjaźnią. Stąd też wychodzimy wam naprzeciw i pokazujemy co możecie spotkać w tej ekskluzywnej pozycji i czemu warto spróbować swoich sił. Naszym zdaniem to jedna z tych pozycji, która nawiązując do świąt pokazuje najlepsze strony tego zagadnienia. Jednoręki bandyta, który cieszy i daje potencjalnie duże wygrane to zawsze dobra wiadomość.

Zacznijmy główną recenzję od tego, że Merry Xmas w wydaniu Microgaming nawiązuje do grudniowych świąt. Bazuje wyłącznie na pięciobębnowym układzie w którym aż piętnaście kolejnych linii zwycięża. Znaki, jakie napotkacie to symbole świąt, czyli dzwoneczki, renifery, Święty Mikołaj, przystrojone dzwoneczki oraz świece. Największy z nich zagwarantuje nawet 12 500 więcej żetonów od wartości, którą postawiliście. To całkiem sporo i nic dziwnego, że wielu z nas decyduje się na zabawę tylko z tego względu.

Gra wygląda prosto, grafika również trafia w oko, a dźwięki bezpośrednio w ucho. To czerwona tablica, przyjemna i ciepła. Na dole znajdziecie ilość postawionych żetonów, wartość zakładu oraz potencjalną wygraną, przyciski gry, wartości maksymalnej i spinu – czyli gry bezpośredniej. Symbol Wild daje mnożniki, nawet kilkukrotne, zamieniają też wszystkie znaki graniczne, tak by powiększyć szanse gracza na końcowy sukces. To główny atut tej pozycji. Grając w Merry Xmas od Microgaming przeniesiecie się do pięknego okresu roku, który jest ciepły i kolorowy, czyli dokładnie taki, na jaki wielu z nas liczy.

Polecamy tego slota z wielu powodów, przede wszystkim też dlatego, że ta klasyczna odsłona gry w internecie mimo wszystko jest prosta i interesująca. Nie będzie też konieczności inwestowania dużych pieniędzy. Pamiętajmy o tym, że gierkę testować można przy wykorzystaniu wirtualnej waluty, która jest nielimitowana przez operatora.

Graj za darmo Merry Xmas

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat hazardowy Merry Xmas onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe