Graj bezpłatnie w Dogfather
Graj teraz

Dogfather

  • Microgaming

Automat Dogfather to pozycja stworzona i wypuszczona na rynek dzięki specjalistom z studia Microgaming. O ile deweloper słynie z klasycznych rozwiązań w kasynach stacjonarnych i internetowych, w tym przypadku mamy do czynienia z ciekawą i mocną pozycją graficzną. Całość nawiązuje do szefa wszystkich psów. Tytuł zresztą bezpośrednio wiąże się ze słynnym hitem kinowym Godfather. To wideo slot, który zaoferuje 20 zwycięskich rozwiązań, które przedstawione zostały na systemie 5-bębnowym z użyciem 3 rzędów. Jakie sekrety na nas czekają? Przekonajmy się, zwłaszcza mając na uwadze, że stawki minimalne są naprawdę niskie. Gorąco zapraszamy do naszej krótkiej lektury.

Gra oferuje ciepły i prosty układ, gdzie na dole znajdziecie licznik posiadanych żetonów, a także wartość zakładu, automatyczną grę i po prostu, guzik SPIN. Quickfire, studio podległe Microgaming zadbało, by Dogfather było mocne pod każdym względem. Jeśli chodzi o podstawowe symbole, to znajdziecie tam znaki związane z tematyką psów, ale też… kastety, wypchane pieniędzmi pluszaki, tajemniczego psiego detektywa. Do tego znaki kluczowe w których zawarte są wszelkie premie. Wylosowanie jednego jest najlepiej opłacane. Jak kształtuje się Scatter? Symbolizowane są przez znak bonusowy, który gwarantuje w standardzie do 900 żetonów, aczkolwiek w tym przypadku wygrać będzie można nawet 13 000! Wygrana jest tu mnożona przez ogólną wartość zakładu i dodawana do łącznej stawki. Jest też Wild, ukryty pod nazwą gry, który zamienia wszelkie symbole z planszy poza wymienionym wcześniej Scatterem. To on daje większe wygrane i powiększa szanse gracza na sukces. Faza Scatter oddaje zresztą darmowe spiny, których zgarniecie do 15 sztuk. Jeśli znowu traficie ten znak na pierwszym bębnie, nagroda zostanie ponownie dodana do konta.

Co ważne, symbole mogą się rozciągnąć na wysokość całej kolumny. Jeśli chcecie sprawdzić jak to działa w praktyce, wystarczy wykorzystać fikcyjną walutę. Jest ona nieograniczona, a także nie wymaga zakładania nowego konta. Dzięki temu będziecie mogli poznać mechanizmy przed startem gry za pieniądze.

Graj za darmo Dogfather

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj bezpłatnie w DogfatherZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe