Automat hazardowy Reel Strike bez rejestracji
Graj teraz

Reel Strike

  • Microgaming

Automat Reel Strike jest produkcją Microgaming, która wykorzystuje bardzo klasyczny, aczkolwiek na swój sposób unikatowy system gry. Studio deweloperskie zadbało solidnie o odpowiedni klimat, a także o mechanizmy i dodatki panujące w tym rozwiązaniu. Sama gra nawiązuje do ryb oraz ich łowienia, przez co jeśli tylko była bądź jest to twoja pasja, zyskasz dodatkowy argument do tego, by wypróbować swoich sił. Ten konkretny tytuł wykorzystuje układ 5-bębnowy z 3 rzędami. To najbardziej powszechne i sprawdzone rozwiązanie, dlatego jego nauka będzie tu niezwykle prosta. Zagracie o 15 zwycięskich linii, które oferowane są z procentem zwrotu do gracz na poziomie 94,96%. Jackpot generalny wynosi tu 1 000 żetonów. Przejdziemy teraz do drugiego działu, w którym analizujemy pozostałe aspekty gry Reel Strike.

To gra o bardzo przejrzystej planszy. Po obu jej stronach znajdziecie cyfry, które wskazują wygrywające linie. Wystarczy na nie najechać myszką, by poznać rozwiązania, jakie mogą was nurtować. W dolnej części z kolei widnieje stan posiadanych żetonów, zakładki eksperta i pomocy, wybór granych linii, ilość żetonów, zakład maksymalny i przycisk SPIN, który rozpoczyna tu całą zabawę. Osobom zainteresowanym pozycjom przekazujemy dodatkowe informacje o tym, jak prezentuje się silnik tego tworu od Quickspin (studio podległe Microgaming).

Podstawowymi symbolami w grze są tu wszelkiej maści ryby, aczkolwiek lepiej płatna jest skrzynia na motorówce oraz sama łódka. Znak Reel Strike zaoferuje z kolei 1 000 żetonów. Symbol kołowrotka symbolizuje tu z kolei Wild, a ten wypłaci bagatela 10 000 żetonów. Dodatkowo zamienia inne znaki z planszy i może aktywować dodatkową grę bonusową. Ta występuje z kolei pod postacią silnika, który może zapewnić darmowe obroty. Tytuł przetestujecie za darmo przy użyciu wirtualnej waluty. To fikcyjna gotówka, która jest nieograniczona ilościowo i czasowo, dzięki czemu w pełni poznacie rozwiązania, jakie się nam oferuje. Zapraszamy zatem do gry Reel Strike i życzymy samych sukcesów, czeka spora kasa.

Graj za darmo Reel Strike

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat hazardowy Reel Strike bez rejestracjiZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe