Gra wrzutowa Jurassic Jackpot za darmo
Graj teraz

Jurassic Jackpot

  • Microgaming

Slot Jurssic Jackpot jest tematem naszej kolejnej recenzji. To jedna z produkcji studia deweloperskiego Microgaming. Jak wiecie, jest to ekipa, która specjalizuje się w grach klasycznych. Również i w tym przypadku czeka was przygoda tego rodzaju. Sprawdzamy jak prezentuje się tytuł, jakie ma mocne strony i czy warto poświęcić mu czas i wasze środki finansowe. Gorąco zapraszamy do lektury, gdyż jest to przejrzysta i bardzo ciekawa gierka, która może jednocześnie zapewnić naprawdę pokaźne wygrane. Miłego czytania!

Należałoby zacząć temat od tego, że znajdziecie tam układ w stylu 3 kolumn i 3 rzędów. Zwycięża tu tylko jedna, środkowa linia. Na nią zatem należy polować i to będzie cel wszystkich graczy. Nie znajdziecie tu znaków Scatterów, darmowych spinów i gier bonusowych. Będą natomiast rozchwytywane symbole Wild, które standardowo zamieniają grafiki i mnożą wyniki. Jest to gra skierowana szczególnie do fanów jednorękiego bandyty. Tym samym absolutnie cała szata graficzna dostosowana jest właśnie do działań tego typu. Jednocześnie kusić może sam jackpot, dlaczego? Wynosi on tu aż 1 600 żetonów. Wszystko to bez trudu poznacie za pomocą wirtualnej waluty, która została zamontowana w pozycji Microgaming. Za co ona odpowiada? To fikcyjna i nieograniczona gotówka, na podstawie której wszyscy zainteresowani mogą grać nieustannie, poznając dźwięki, mechanizmy, układy na jakie się poluje. Nie ma przy tym żadnej konieczności zakładania konta czy też dokonywania depozytów.

Plansza w Jurassic Jackpot (nie mylić z Jurassic Park, gra nie ma licencji) jest prosta, nawiązująca do czasów dinozaurów i potężnego Tyranozaura Rexa. Informacje znajdziecie tam w górnej, prawej części. Do tego dochodzą takie znaki jak Bary, kwiaty, pozostałości po dinozaurach. Ponieważ całość jest przejrzysta, na dole ustawiono stan konta, a także przycisk wyboru stawki, zakładu maksymalnego i samej gry.

Polecamy, również tym, którzy do tej pory koncentrowali się wyłącznie na nowinkach technologicznych, które były często zbyt mocno rozbudowane i skomplikowane. Czemu sobie nie uprosić życia i pograć w coś łatwego?

Graj za darmo Jurassic Jackpot

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra wrzutowa Jurassic Jackpot za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe