Maritime Maidens jednoręki bandyta bez rejestracji
Graj teraz

Maritime Maidens

  • Microgaming

Oto on! Prezentujemy wam slot Maritime Maidens. To niezwykle przyjazna i morska produkcja studia deweloperskiego Microgaming. Twórcy zdecydowali się odejść od klasycznego rozwiązania, które bezpośrednio nawiązuje do jednorękiego bandyty, oferując nam znacznie bardziej rozbudowaną pozycję rynkową. Dlatego też zdecydowaliśmy się sprawdzić dokładnie i podesłać wam wszelkie kluczowe informacje dotyczące zabawy. Miłej lektury, a potem od razu: wielkich wygranych, bo Maritime Maidens takie właśnie oferuje.

Jest to wideo slot, który rozbudowano o 25 zwycięskich układów. Dodaje nam 5 kolumn i 3 rzędy, a także fazę Wild i darmowych spinów, na które bez wątpienia będziecie polować. Kusi przede wszystkim wyczekiwany jackpot, wynoszący w tym przypadku 1 000 żetonów. To dość mocna oferta, nie tylko dla początkujących. Jak już wspomnieliśmy, ciekawy jest sam szablon, nawiązujący do syrenek. Na dole planszy znajdziecie dodatkowo pełne informacje, których możecie potrzebować oraz przycisk gry automatycznej, wybór obstawianych linii, maksymalny zakład, a także guzik spinowania. Dla zainteresowanych przewidziano sposobność wykorzystania kredytów demo. Nie ma przy tym konieczności zakładania konta ani tym bardziej deponowania środków finansowych. W prosty sposób przejdziecie do gry i pogracie, bez nakładania żadnych zbędnych ograniczeń.

Symbole, które tam występują to oczywiście te karciane od 10 do A, aczkolwiek znacznie lepiej punktowane są pozostałe figury, co nie powinno budzić zaskoczenia. Znajdziecie tam różnego rodzaju syreny, wyczekujące na kamieniach czy plażach. Polujcie tu na symbole Wild, oznakowane przez logo gry Maritime Maidens, a także znak bonusowy, oferujący tu darmowe spiny. To dzięki nim zyskacie za friko szansę do podwyższenia stanu konta, nie mówiąc o tym, że wówczas występuje także odpowiedni mnożnik.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Maritime Maidens

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Maritime Maidens jednoręki bandyta bez rejestracjiZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe