Automat do gry Rapid Reels za darmo
Graj teraz

Rapid Reels

  • Microgaming

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem o slocie Rapid Reels. To jedna z produkcji studia deweloperskiego Microgaming. Jak wiecie, jest to ekipa, która specjalizuje się w grach klasycznych. Również i w tym przypadku czeka was przygoda tego rodzaju. Sprawdzamy jak prezentuje się tytuł, jakie ma mocne strony i czy warto poświęcić mu czas i wasze środki finansowe. Gorąco zapraszamy do lektury, gdyż jest to przejrzysta i bardzo ciekawa gierka, która może jednocześnie zapewnić naprawdę pokaźne wygrane. Miłego czytania!

Należałoby zacząć temat od tego, że znajdziecie tam układ w stylu 3 kolumn i 3 rzędów. Zwycięża pięć linii. Na nią zatem należy polować i to będzie cel wszystkich graczy. Nie znajdziecie tu znaków Scatter, darmowych spinów i gier bonusowych. Nie zrażajcie się wszak, jest to bowiem gra skierowana szczególnie do fanów jednorękiego bandyty. Tym samym absolutnie cała szata graficzna dostosowana jest właśnie do działań tego typu. Jednocześnie kusić może sam jackpot, dlaczego? Wynosi on tu aż 6 000 żetonów. Wszystko to bez trudu poznacie za pomocą wirtualnej waluty, która została zamontowana w pozycji Microgaming. Za co ona odpowiada? To fikcyjna i nieograniczona gotówka, na podstawie której wszyscy zainteresowani mogą grać nieustannie, poznając dźwięki, mechanizmy, układy na jakie się poluje. Nie ma przy tym żadnej konieczności zakładania konta czy też dokonywania depozytów.

Plansza w Rapid Reels jest prosta, nawiązująca do owocówek, znajdziecie tam wszystko w górnej, lewej części. Do tego dochodzą takie znaki jak różnego rodzaju bary, siódemki, wisienki i postacie płynące w spływie wodnym. Ponieważ całość jest przejrzysta, na dole ustawiono stan konta, a także przycisk wyboru stawki, zakładu maksymalnego i samej gry.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Rapid Reels

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat do gry Rapid Reels za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe