Blackjack low jednoręki bandyta online
Graj teraz

Blackjack low

  • Playson

Gra stołowa blackjack low to coś dla wielbicieli idealnego kasyna. Jeśli kiedykolwiek mieliście okazję wpaść do punktu stacjonarnego, Playson odpowiada właśnie na wasze wołania. W tym wszak przypadku nie musicie zmieniać piżamy i spokojnie pogracie także z waszego domu. Specjalnie dla was sprawdzamy jak wygląda wersja blackjacka bezpośrednio na komputery. Studio deweloperskie dołożyło wszelkich starań do tego, by opracować możliwie najciekawsze rozwiązanie. Czy ta sztuka się im udała?

Blackjack low to gra stołowa przewidziana dla graczy, którzy nie lubią lub nie mogą grać za wysokie stawki. Jest to zatem ukłon w stronę tych, którzy zawsze myśleli, że chcą zagrać, ale nikt im tego nie zaoferuje przy takich kwotach. Tu jednak jest inaczej. Playson wyznaczył minimalne stawki na wartości 0,10 euro, maksymalne z kolei o wartości 5 euro. Dzięki temu zagrać może absolutnie każdy. A bierzmy pod uwagę, że w blackjacku łatwo jest szybko wygrać znacznie większe kwoty. Wystarczy ograć krupiera wyższym wynikiem lub sięgnąć po 21 oczek w swoich kartach.

Gra jest prosta. Zielony stół ma brązowe obramowanie, najczęściej spotykane w lokalach stacjonarnych. Do tego dochodzi oczywiście widok w grane żetony, karty przy krupierze, a także pełne menu na dole, od płatności, przez zasady (w razie gdybyście nie grali wcześniej w blackjacka), a także stan konta, wartość zakładu i wartość wygranej. Cała rozgrywka bazuje tu na systemie wydawania dwóch kart. Celem gracza jest zebranie 21 punktów, gdzie figury to dziesięć, a as oznacza jedenaście. Gdy poznacie swoje zestawienie, możecie je zatrzymać lub dobrać kolejną kartę. Wygrywa oczywiście najlepszy czyli najbliższy 21 wynik. Gra się przyjemnie, a wygrywane stawki będą w pełni zadowalające.

Pamiętajcie przy tym, że można wygrywać także poprzez system wirtualnej waluty. To idealna nauczka do dalszej gry. Wystarczy wejść na stronę gry i… zagrać. Nie ma tu ograniczeń ilościowych i czasowych, podszkolicie się tak długo, aż będziecie pewni dalszej zabawy.

Graj za darmo Blackjack low

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Blackjack low jednoręki bandyta onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe