Gra hazardowa 8 Ball Slots bez rejestracji
Graj teraz

8 Ball Slots

  • PlayTech

Jednoręki bandyta 8-Ball Slots jest grą niezwykle klasyczną. Już po pierwszym rzucie okiem będziecie w stanie określić z jaką produkcją macie tu do czynienia. Te proste i ciekawe zarazem nawiązania do gier z końca ubiegłego wieku wciągną was na długie godziny. Biorąc to pod uwagę zdecydowaliśmy się przybliżyć tytuł bardziej i sprawdzić wszelkie jego mocne strony. Zostańcie z nami i poczytajcie o tym, co zyskacie dzięki zabawie w slocie.

Playtech, czyli autorzy tego klasyka, bardzo rzadko kierują się właśnie w tę stronę. To również ciekawostka, która pozwala stwierdzić, że 8-Ball Slots ma po prostu coś w sobie. Znajdziecie tu tylko 3 kolumny i taką samą ilość rzędów. Dodatkowo wygrywa tylko jedna, środkowa linia. To ukłon w stronę osób, które nie preferują nowoczesnych i skomplikowanych rozwiązań, które z kolei wymagają dużego zaangażowania i przede wszystkim czasu. Stawki dopasowane będą jednak również do kogoś, kto chce zainwestować więcej. Kusi tu jednak przede wszystkim bardzo wysoki współczynnik RTP, oszacowany dokładnie na poziomie 97%. Jackpot związany z grą to z kolei 2 000 żetonów.

Gra ma zielone odcienie. Plansza jest oczywiście prosta, dlatego pod wielkim logotypem z bilami znajdziecie planszę oraz wartość zakładu, a także przycisk wyboru stawki, Bet One i Bet Max oraz przycisk Spinowania. Na planszy u góry udostępniono wgląd we wszystkie dostępne tu znaczki. Ponieważ sama gra opiera się na bilardzie, to właśnie te bile odgrywają tu jedyną i tym samym kluczową rolę. Będą 2, 4, 6, 9, 11, 13 i 15. Najważniejsze są wszak tytularne „ósemki”. Warte są 800 lub 2 000 żetonów, w zależności od tego, jaki układ was czeka na planszy.

Gra 8-Ball Slots pozbawiona jest dodatków jak Wild czy też Scatter, gier dodatkowych i darmowych spinów. Wpływa to na prostotę i szybkość rozgrywki. Gorąco polecamy przetestować również za pomocą wirtualnej waluty. Jest ona nieograniczona, też czasowo.

Graj za darmo 8 Ball Slots

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa 8 Ball Slots bez rejestracjiZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe