Gra hazardowa Top Trumps Celebs za darmo
Graj teraz

Top Trumps Celebs

  • PlayTech

Top Trumps Celebs Slot to gra hazardowa typu jednoręki bandyta, która została stworzona przez firmę Playtech. Jest to video slot, który nawiązuje tematycznie do najpopularniejszych kilka lat temu celebrytów. Dzięki temu na bębnach zetkniemy się z osobami znanymi z pierwszych stron gazet czy z ekranów telewizorów.

Top Trumps Celebs to klasyczny video slot, który składa się z 5 bębnów oraz 3 rzędów z symbolami. Umieszczono na nim 20 linii wygrywających. Minimalny zakład w grze to 0.01, natomiast maksymalna stawka wynosi aż 400.00. Dzięki temu zyskujemy wyjątkową okazję na to, aby ustalać strategię na grę, budżet, prowadzić mniejsze lub większe ryzyko.

Na bębnach w Top Trumps Celebs znajdziemy sporo odmiennych symboli. Najwięcej spotkamy symboli karcianych, czyli A, K, Q, J, 10. Przynoszą one najniższe wygrane w grze. Bardzo ciekawe są symbole o wyższej wartości. Mamy tutaj do wyboru 5 symboli, których wygląd możemy samodzielnie zmieniać! Polega to na tym, że wybieramy w każdym przypadku spośród kilku, kilkunastu celebrytów. Dzięki temu na bębnach pojawić się mogą takie osoby jak John Travolta, Hugh Jackman, David Beckham, Paris Hilton, Leonardo DiCaprio, Tom Cruise, Will Smith, George Clooney, Beyonce, Samuel L. Jackson oraz wielu innych.

W Top Trumps Celebs obecne są także symbole specjalne. Wild jest w stanie zastępować inne znaki na bębnach z wyjątkiem bonus i scatter. jednocześnie przynosi nawet do 10 tysięcy monet! Tutaj również możemy zmieniać celebrytę: Elvis, Madonna, Brad Pitt, Johhny Depp. Scatter z logo Top Trumps Celebs przynosi 10 darmowych spinów z dodatkowym mnożnikiem. W grze obecny jest także Red Carpet Bonus. Jeśli specjalny symbol pojawi się na bębnie 1 i 5, aktywowana jest wtedy specjalna gra, w której wybieramy 3 z 16 zdjęć celebrytów. Każde przynosi inne wygrane.

Top Trumps Celebs to video slot, który pozwala na całkiem spore wygrane, a przy tym być może zetkniemy się w nim z ulubionym muzykiem, aktorką. Choćby z tego względu warto przetestować ten automat online. 

Graj za darmo Top Trumps Celebs

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Top Trumps Celebs za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe