Darmowa gra wideo Space Race
Graj teraz

Space Race

  • Play'n GO

Automat Space Race nawiązuje do podróży kosmicznych. To gra, która zaoferuje nam przeniesienie do niesamowitego świata kosmosu, gwiazd, satelit, robotów. Studio Play N’ Go dobrze podeszło do tematu, oddając maksimum możliwości tego tytułu. Jeśli zatem polujecie na coś świeżego i jednocześnie liczycie na spore wygrane, powinniście się zainteresować tematem. Space Race opracowany został na bazie układu 5-bębnowego z 3 rzędami, na których osadzono 20 zwycięskich linii. Minimalna stawka za grę dostosowana jest do każdego rodzaju graczy, dlatego jeśli nie lubicie inwestowania pokaźnych kwot, możecie śmiało próbować swoich sił. Procent zwrotu do gracza, czyli popularne RTP (z ang.) wynosi tu 94%, a sam jackpot oszacowano na wysokości bagatela 5 000 żetonów. Ta gra oferuje duże logo w górnej części oraz pełne menu na dole. Znajdziecie tam oczywiście takie podstawy jak wgląd w menu, posiadane saldo czy też wybór ilości żetonów czy granych linii. Zakład maksymalny i automatyczna gra także istnieją. Po lewej i prawej stronie planszy widnieje oznakowanie zwycięskich dróg, także wystarczy na nie najechać.

Jednoręki bandyta Space Race zaoferuje różnej kategorii znaki, chociaż podstawowymi są te karciane od 10 aż do asa (stylizowane na statki kosmiczne). Lepiej płatny jest sonda czy też kapsuła kosmiczna oznakowana jako bonus. Głównymi dodatkami są tu Wildy, które gwarantują maksymalną kumulację i wymianę innych znaków z planszy. Nie dotyczy to wyłącznie scatterów, które gwarantują 5 darmowych obrotów. Wygrana jest w nich gwarantowana, a faza jest odnawialna. Co ciekawe, dzięki niej wygracie nawet 5 000 żetonów co, może zainteresować najbardziej wymagających graczy.

Jeśli Space Race was zainteresowało, możecie je poznać za darmo. Służy do tego wirtualna gotówka, czyli fikcyjna waluta, dostępna dla każdego. Nie wymaga rejestracji czy składania depozytów. Taka kasa jest przy tym nieograniczona, dlatego w pełni poznacie oferowany system, który przygotuje do dalszej zabawy. Radzimy poznać wszelkie systemy, ponieważ bez wątpienia wciągną was na dłuższą metę.

Graj za darmo Space Race

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra wideo Space RaceZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe