Blood Eternal maszyna hazardowa za darmo
Graj teraz

Blood Eternal

  • Betsoft

Jednoręki bandyta Blood Eternal to gra, której producentem jest firma Betsoft Gaming. Swą tematyką nawiązuje do wielu filmów, książek i opowieści o wampirach. Sama gra osadzona została wewnątrz zamku, ciemnego pomieszczenia. panuje tu dosyć mroczny klimat, który jest podsycany przez specjalną muzykę i dźwięki. Blood Eternal prezentuje się dosyć standardowo. Wprowadzono w nim proste symbole, jak i również całkiem proste animacje.

Blood Eternal jest z pewnością jednym z tych nietypowych automatów na rynku. Zazwyczaj jesteśmy przyzwyczajeni do 3 lub 5 bębnów. W tym wypadku jest to 6, czym się odróżnia od innych produkcji. W standardzie pozostaje liczba rzędów, czyli 3. Producent zdecydował się na umieszczenie 30 linii wygrywających. Do wyboru mamy 30, 60, 90, 120 lub 150 monet o wartości 0.02 - 1.00, co przekłada się oczywiście na wysokość zakładu oraz naszych wygranych.

W Blood Eternal zetkniemy się z różnorodnymi symbolami. Do najmniej wartościowych zaliczymy A, K, Q oraz J. Te figury karciane zaprezentowane zostały jednak w gotyckim stylu, przez co bardzo dobrze wyglądają na bębnach. na większe wygrane możemy liczyć dzięki ampułce z krwią, wodzie święconej, goblinowi, krzyżowi oraz zamkowi. Ten ostatni przynosi do 2500 monet. W grze obecny jest także wild. Zastępuje wszystkie standardowe symbole jak i również przynosi do 3750 monet. W grze Blood Eternal obecne są także nietoperze w formie pojedynczej i w parze. Są one w stanie dawać nam bardzo wysoki mnożnik za wygraną, gdzie maksymalna stawka to aż 50 tysięcy monet. Na bębnach pojawiać się mogą także postaci wampirów i ludzi. Przynoszą one darmowe spiny. Przy połączeniu wampira z człowiekiem nagrody są jeszcze wyższe. W Blood Eternal zastosowano również popularną opcję Double up, gdzie wybieramy stronę monety. Jeśli trafimy, podwajamy swą wygraną. W innym przypadku tracimy pieniądze z ostatniego obrotu.

Blood Eternal to całkiem ciekawy jednoręki bandyta z atrakcyjnymi wygranymi. Warto wobec tego sprawdzić jego możliwości w jednym z kasyn.

Graj za darmo Blood Eternal

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Blood Eternal maszyna hazardowa za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe