Darmowa maszyna wrzutowa Welcome To Hell 81
Graj teraz

Welcome To Hell 81

  • Wazdan

Automat Welcome to Hell 81 to video slot stworzony przez studio Wazdan. Mamy tutaj do czynienia z automatem online, którego tematyka dotyka piekielnego świata. Już na wstępie wita nas latająca czaszka w stylu nietoperza. Bębny w grze otoczone zostały piekielnym ogniem, co niewątpliwie sprawia, że gra ma ciekawy klimat jak i jest miła dla oka. Choć sama oprawa może wydawać się prosta, to jednak gra zawiera w sobie całkiem ciekawe animacje.

Welcome to Hell 81 to jednoręki bandyta, który składa się z 4 bębnów oraz 3 rzędów z symbolami. Welcome to Hell 81 to gra, która należy do popularnego w firmie Wazdan systemu 81, czyli nie mamy tutaj do czynienia ze standardowymi liniami wygrywającymi, lecz z aż 81 sposobami na wygrane. Ma to wpływ na całkiem spore szanse na wylosowanie dobrego układu wygrywającego. Minimalny zakład w grze Welcome to Hell 81 wynosi 0.10, natomiast najwyższa możliwa stawka to 100.00. Daje nam to całkiem spore pole do wyboru pod względem wysokości stawki, strategii czy też budżetu na całą grę.

W Welcome to Hell 81 spotkamy się z kilkoma zróżnicowanymi symbolami. Najczęściej na bębnach pojawiać się będą symbole karciane czyli A, K, Q, J. Przynoszą one oczywiście mniejsze wygrane. Na znacznie więcej liczyć możemy dzięki symbolom: 666, piktogramu, diabelskich wideł, księgi czy samego diabła. Ten ostatni może nam przynieść do 2000 monet. Jednocześnie pełni on rolę symbolu wild, dzięki czemu jest w stanie zastępować inne symbole na bębnach. W zależności od ilości wild możemy osiągnąć dodatkowy mnożnik za wygraną w wysokości x2, x4 oraz x8.

Welcome to Hell 81 nie posiada w systemie gier bonusowych czy darmowych spinów. W czasie wygranej możemy jednak skorzystać z opcji gamble, gdzie wybieramy jedną z kart. Przy szansie 50 na 50 możemy podwoić swą wygraną lub utracić całą kwotę z pojedynczego obrotu. Warto już teraz przetestować ten ciekawy automat online.

Graj za darmo Welcome To Hell 81

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa maszyna wrzutowa Welcome To Hell 81Zagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe