Boom Brothers - darmowa gra online
Graj teraz

Boom Brothers

  • NetEnt

Jeśli chodzi o darmowe gry online (choć naturalnie nie tylko) to Boom Brothers może was poważnie zaskoczyć. I przy tym bardzo pozytywnie. To tytuł stworzony przez studio deweloperskie NetEnet, który gwarantuje 20 zwycięskich układów. Bombowe symbole a także te nakierowane na free spiny podgrzewają atmosferę już na samym początku. Gry bez rejestracji, właśnie jak Boom Brothers, to wspaniałe wdrożenie w temat rozrywki internetowej. Wystarczy wejść na daną stronę i czerpać tak dużo frajdy jak to tylko możliwe. Celem głównym w tym przypadku będzie zbieranie przyborów, które kojarzą się nam z górskim wydobyciem.

Ciekawym dodatkiem w tym tytule są motywy free spinów. Gdy uzyskamy na planszy trzy takie znaki, uruchamia się gra wewnętrzna, która dodaje nam konkretne liczby. W ten sposób wywalczymy od 8 do aż 50 zakręceń za friko. Mało tego, wygrane powiększone są wówczas trzykrotnie. Podczas tej fazy można wygrać kolejne darmowe obroty, co jeszcze elektryzuje. Żeby już nie mówić, że to bombowy dodatek.

Najciekawszym, co spotkało nas w Boom Brothers jest dodatek Raitruck, który polega na konstruowania trasy dla krasnoludów. Obowiązkiem gracza jest ukończenie danej linii, co z kolei prowadzi do jeszcze większych wygranych. Jackpot wynosi tu zresztą 7 500 żetonów, a to już bardzo poważna kwota, która ucieszy nawet najbardziej wymagających.

Graj za darmo Boom Brothers

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Boom Brothers - darmowa gra onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe