Dancing Dragon Spring Festival jednoręki bandyta online
Graj teraz

Dancing Dragon Spring Festival

  • Playson

Tym razem trafimy do Chin. Automat Dancing Dragon Spring Festival to propozycja od Playson, która gwarantuje niebywałą wschodnią przygodę. Studio deweloperskie przygotowało bardzo przyjazny szablon z doskonałymi animacjami, które niejako stymulują planszę i nadają jej dodatkowych kolorów. Tytuł ten opiera się na wielkim skrolu, który dodatkowo podkreślony jest przez liczne lampiony i fajerwerki znane z tego regionu. Specjalnie dla was testujemy wideo slota. Przegraliśmy ponad 500 rund, by ocenić wszelkie jego możliwości. Życzymy udanej lektury i oczywiście możliwie jak największych wygranych.

Jeśli chodzi o planszę, to wiele o niej wspomnieliśmy już wyżej. Na górze znajdziecie wielkie logo, w centralnej części 5 bębnów a także 3 rzędy, które dopisane są niejako do Dancing Dragon Spring Festival. Na dole z kolei widnieje pełne menu, od wyboru stawki, przez wartość zakładu, grę automatyczną, maksymalną i przycisk rozruchu, tj. Spin. Tytuł ma aż 30 dróg do zwycięstwa, czyli tzw. paylines, które dodatkowo wypłacane są zarówno od lewej do prawej jak i na odwrót. To ciekawe rozwiązanie, rzadko wykorzystywane w grach Playson. Współczynnik RTP oszacowano w tym przypadku na poziomie 95,79%. Maksymalna wygrana to aż 7 500 żetonów, co jest zapewnione, gdy zapełnicie całą planszę piętnastoma symbolami smoka.

Sześć podstawowych znaków nawiązuje do kultury chińskiej, dlatego są barwne i ciepłe. W maksymalnym wydaniu na tej podstawie zarobicie 25 żetonów. Bardzo ciekawe dwa rozwiązania dotyczą systemu Wild i Dancing Lion. Pierwszy zamienia inne znaki z planszy, choć pojawia się samemu jedynie na trzeciej kolumnie. Drugi natomiast daje większe wygrane i jest wypłacany bez względu na to, na której mapie się pojawi. Co ciekawe nie ma tu systemu Scatter, dlatego musicie się obejść bez fazy darmowych spinów.

Jak zatem widać, slot Dancing Dragon Spring Festival jest dość przejrzysty, a końcowe wygrane mogą imponować. Jeśli tylko jesteście zainteresowani, gorąco polecamy grę za fikcyjną walutę, którą udostępniło studio Playson.

Graj za darmo Dancing Dragon Spring Festival

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Dancing Dragon Spring Festival jednoręki bandyta onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe