Darmowa gra w 5 Reel Drive
Graj teraz

5 Reel Drive

  • Microgaming

W czasach w których Szybcy i Wściekli królują na ekranach, ten slot może się wam spodobać szczególnie. Jego główny układ bazuje właśnie na niesamowitych samochodach. Dodatkiem są co prawda… fast foody, ale z którejkolwiek strony nie spojrzeć, to również i one są teraz częścią naszego życia. Microgaming (Deweloper i twórca gry) uderzył w ciekawy temat, który podkreśla kolorowym układem. Składa się on z typowego rozwiązanie 5x3, które daje bardzo dużo możliwości. Mimo tego, zdecydowano się na dziewięć płatnych linii. To niewiele i można by było przypuszczać, że automat 5 Reel Drive to slot od Novomatic, które hołduje takim rozwiązaniom. Jest inaczej, a przy tym ciekawie i charakternie. Bo przecież istnieje tylko kilka układów, które dają sukces, co za tym idzie, rozrywka staje się łatwiejsza i można ją przewidzieć nawet bez systemu monitorującego wyniki.

W tym tytule znajdziecie znaki Wild oraz Scatter. To tylko podkręca tempo, które zostało narzucone. Ich funkcjonowanie jest proste i pozwala z jednej strony zastępować inne symbole, z drugiej powiększać wygrane i dawać więcej szans na ostateczny sukces. Największą ciekawostką w tym wszystkim jest to, że sam slot z pozoru niczym się nie wyróżnia. Pokazuje bardzo prosty układ graficzny, który w żaden sposób nie wyróżnia się na tle konkurencji. Opowiada wszak o słynnym amerykańskim śnie, dlatego też symbol ten wciąga. Zdecydowano się na prostotę i właśnie to przyniosło sukces.

Propozycja skierowana jest do osób, które cenią sobie szybką grę, bez żadnych aspektów, które mogą rozpraszać i wymagać większego zainteresowania. Wystarczy tu dodać, że pod główną planszą spotkacie wyłącznie tabele z wyborem linii, zakładu maksymalnego i fazy spinowania na niebieskim przycisku. Wszystkie układy widoczne są po przejściu do gry, dlatego będziecie wiedzieć przed rozpoczęciem zabawy, czego się spodziewać. Przypomnijmy sobie raz jeszcze tytuły z lat 90-tych, a potem zanurzmy się w tych ciekawych wspomnieniach.

Graj za darmo 5 Reel Drive

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra w 5 Reel DriveZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe