Gra hazardowa Fisticuffs
Graj teraz

Fisticuffs

  • NetEnt

Fisticuffs to niezwykle oryginalna i zabawna gra hazardowa, która została stworzona przez dewelopera Net Entertainment. Jest to gra, której tematyka została oparta na świecie boksu z przełomu XIX i XX wieku. Spotkać tutaj możemy dwóch bokserów, którzy toczą między sobą pojedynek, rozgrywany na bębnach tego automatu.

Jest to gra, która zaskakuje zarówno pod względem samej rozgrywki, jak i animacji, szaty graficznej. Całość utrzymana jest trochę w komiksowej konwencji. Mamy tutaj do czynienia z klasycznym jednorękim bandytą: 5 bębnów, 3 rzędy oraz 10 linii wygrywających. Na całe szczęście wygrane liczone są z obu stron, czyli z lewa doi prawa i z prawa do lewa. Dzięki temu możemy w zasadzie liczyć na więcej linii wygrywających.

W grze spotkamy się z symbolami oczywiście związanymi ze światem boksu. Mowa tutaj o pasie mistrzowskim, rękawicach bokserskich, krześle, obuwiu, gongu, pucharze, obuwiu bokserskim. W przypadku najważniejszego znaku, czyli pasu mistrzowskiego możemy wygrać maksymalnie 500 monet. Ponadto w grze istnieje kilka opcji dodatkowych. Symbol Straight Wild, którym jest tutaj gruby zapaśnik pojawia się wyłącznie na 3 bębnie i zastępuje każdy inny symbol. W przypadku, kiedy Diagonal Wild, czyli chudy bokser pojawi się pojawią się w tym samy rzędzie, uderza przeciwnika i przesuwa na inną pozycję. Dzięki temu zyskujemy dodatkowe symbole Wild.

Graj za darmo Fisticuffs

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa FisticuffsZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe