Fortune Girl darmowy automat online
Graj teraz

Fortune Girl

  • Microgaming

Od czasu do czasu trafia się na sloty, które czymś przyciągają. W niektórych przypadkach będą to gry bonusowe, szata graficzna, dźwięki czy symbole. W przypadku automatu Fortune Girl mówimy tu o wszystkim łącznie. To produkcja Microgaming, która cechuje się bardzo innowacyjnym, aczkolwiek stonowanym podejściem do rozrywki on-line. Znajdziecie tam niezwykłe chińskie symbole, która traktują o szczęściu. Jak prezentuje się ogólnie gra i dlaczego uważamy, że warto w nią pograć? Poczytajcie nasz artykuł, by dowiedzieć się wszystkiego jak należy.

Fortune Girl bazuje na układzie 5-bębnowym z 3 rzędami. Stawki minimalne będą tu szalenie niskie i w pełni usatysfakcjonują wszystkich zainteresowanych graczy. Zastosowano tutaj fazy Wild i Scatter, które naturalnie powiązane są z darmowymi spinami. Wszystko to okraszone jest jackpotem na poziomie 1 200 żetonów do wywalczenia w fazie standardowej. 15 linii zwycięskich można sprawdzić poprzez najechanie myszką na symbol liczbowy po lewej stronie planszy.

Sama mapa jest prosta i bardzo zgrabnie skonstruowana, dzięki czemu na dole znajdziecie spis swoich kredytów, wartość zakładu, potencjalną grę, automatyczną grę i SPIN, które rozpoczyna zabawę. Wszystko to możecie poznać za pomocą wirtualnej waluty. Jest to fikcyjna gotówka, która pozwala bez ograniczeń testować Fortune Girl. Nie musicie przy tym zakładać nigdzie nowego konta czy składać depozytów. Microgaming zadbało w tym przypadku o wygodę.

Jeśli chodzi o same grafiki, to pozbawione są układów karcianych, które zostały zamienione przez symbolikę chińską. Do tego dochodzą standardowe dla tego regionu znaczki z herbatą, czapkami czy instrumentami. Symbol Wild oznaczony jest poprzez logo gry, a występujące scattery uruchamiają darmowe spiny dla graczy.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Fortune Girl

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Fortune Girl darmowy automat onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe