Graj bezpłatnie w Kings of Cash
Graj teraz

Kings of Cash

  • Microgaming

Microgaming dostarczyło nam kolejną grę, na którą warto zwrócić uwagę. Tym razem jest to automat Kings of Cash. Wideo slot stworzono z myślą o graczach, którzy z jednej strony lubią klasyczne rozwiązania, z drugiej szukają czegoś bardziej odważnego, wykorzystującego już mocniej innowacyjne systemy. Jeśli zatem cenicie sobie karcianki, to właśnie w tę stronę dobrze jest zwrócić uwagę. Specjalnie dla was recenzujemy tytuł i oceniamy wszelkie jego zalety, które bez wątpienia napotkacie na swojej drodze.

Kings of Cash wykorzystuje układ 5 bębnów i 3 rzędów, na których zamieszczono 15 zwycięskich linii. Możecie je wszystkie, bez wyjątków, poznać za pomocą myszki. Wystarczy najechać na odpowiednie cyfry po obu stronach planszy. Takiej nauki dokonacie zresztą również przy użyciu wirtualnej waluty, aczkolwiek o niej więcej na końcu. Do gry wykorzystano system Wild i Scatter, również grę bonusową, uruchamianą właśnie przez ten wymieniony przez nas mechanizm. Przypominamy przy tym, że znak Wild zamienia wszystkie inne grafiki obok, by wybrać dla gracza możliwie największą wygraną. Scatter z kolei oznakowany jest znakiem dolara w koronie. Kings of Cash pozbawiony jest podstawowych znaków karcianych, ale znajdziecie w nim cztery rodzaje króla na kartach, skrzynie ze złotem, herby, królewski tron. Podstawowy jackpot wyniesie w tym przypadku 300 żetonów, ale można tę wartość znacznie podwyższać za pomocą odpowiednio zainstalowanych w środku gier.

Jeśli chcecie je poznać i przyjrzeć się systemowi, dokonacie tego na bazie wirtualnej waluty. To fikcyjna gotówka, która nie ma ograniczeń. Pozwala poznać układy, dźwięki, sprawdzić systematykę wygranych. Wszystko to bez konieczności zakładania konta czy składania nawet minimalnych depozytów.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Kings of Cash

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj bezpłatnie w Kings of CashZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe